{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Produkt: | |
| Nazwa: | 3M Filtr prywatyzujący Black PF133W9B 13.3inch 16:9 166mmx294mm |
| Opis: | 3M - Filtr prywatności notebooka - 16:9 - wymienny - klapka - 13.3" - czarny |
| EAN: | 0051144065677 |
| Reklamacje: | 24 miesiące w serwisie |
| Ogólne | |
| Rodzaj produktu: | Filtr prywatności notebooka - 16:9 |
| Zawartość opakowania: | Zestaw Załączania z Klapką COMPLY |
| Szerokość: | 29.4 cm |
| Wysokość: | 16.6 cm |
| Zgodność wielkość ekranu wyświetlacza: | 13.3" |
| Kolor: | Czarny |
| Filtr Wyświetlacza | |
| Typ Montażu: | Wymienny - klapka |
| Współczynnik kształtu: | 16:9 |
| Wykończenie powierzchni: | Błyszczący/matowy |
| Różne | |
| Cechy: | Przeciwoślepieniowy, redukcja niebieskiego światła, kąt patrzenia 60 stopni, dwustronny, uchwyt mocowany do różnych powierzchni |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona: - 1 rok |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.