{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Filtr prywatności 3M do laptopów zapewnia ochronę danych osobowych na ekranie o przekątnej 14 cali. Dzięki uniwersalnej opcji montażu z możliwością odwracania filtr ten można dostosować do każdego otoczenia, wybierając wykończenie błyszczące lub matowe. Odwracalna konstrukcja pozwala użytkownikom wybierać między dwoma wykończeniami, zapewniając komfortowe oglądanie w różnych warunkach oświetleniowych. Ten filtr prywatności posiada konstrukcję przeciwodblaskową i redukuje niebieskie światło, aby zwiększyć komfort użytkownika. Kąt widzenia 60° ogranicza widoczność informacji na ekranie z boku, dzięki czemu nadaje się do otwartych biur i przestrzeni publicznych. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | 3M Filtr prywatyzujący Black PF140W9B 14inch 16:9 175mmx310mm |
| Opis: | 3M - Filtr prywatności notebooka - 16:9 - wymienny - klapka - 14" - czarny |
| EAN: | 0051144065660 |
| Reklamacje: | 24 miesiące w serwisie |
| Ogólne | |
| Rodzaj produktu: | Filtr prywatności notebooka - 16:9 |
| Zawartość opakowania: | Zestaw Załączania z Klapką COMPLY |
| Szerokość: | 31 cm |
| Wysokość: | 17.4 cm |
| Zgodność wielkość ekranu wyświetlacza: | 14" |
| Kolor: | Czarny |
| Filtr Wyświetlacza | |
| Typ Montażu: | Wymienny - klapka |
| Współczynnik kształtu: | 16:9 |
| Wykończenie powierzchni: | Błyszczący/matowy |
| Różne | |
| Cechy: | Przeciwoślepieniowy, redukcja niebieskiego światła, kąt patrzenia 60 stopni, dwustronny, uchwyt mocowany do różnych powierzchni |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona: - 1 rok |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.