{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | A4TECH Mysz BLOODY Blazing A60 |
| Opis: | A4Tech Bloody Gaming A60 - Mysz - praworęczna - optyczna - 8 przyciski - przewodowa - USB |
| EAN: | 4711421917759 |
| Gwarancja producenta: | 24 miesiące |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Mysz |
| Orientacja: | Praworęczna |
| Szerokość: | 7.4 cm |
| Głębokość: | 12.7 cm |
| Wysokość: | 4.2 cm |
| Waga: | 153 g |
| Urządzenie wejściowe | |
| Sposób podłączenia: | Przewodowa |
| Interfejs: | USB |
| Technologia wykrywania ruchu: | Optyczna |
| Ilość przycisków: | 8 |
| Pamięć: | 160 KB |
| Zakres ruchu: | 4000 dpi |
| Wykonanie: | Maksymalne przyspieszenie 23 G, 125/1000 raportow na sekunde, do 160 cali na sekundę, 6666 f/sek., 2,41 megapiksela/sek., czas odpowiedzi 0,2 ms, przełączanie czułości w czasie rzeczywistym 800/1000/1200/1600/4000 cpi |
| Długość kabla: | 1.8 m |
| Cechy: | Podświetlone pokrętło przewijania, Ultra Core 3 niezablokowany, czujnik Avago A3050, 4-Core System, 16-Grade Calibration Technology, X' Glide Pro Metal Feet, 3 tryby strzelania, Technologia LK (Light Strike), Micro Switch podczerwieni, koło podczerwieni |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy: | 1 x USB |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Wymagany system operacyjny: | Microsoft Windows Vista / XP / 7 / 8 |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.