{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Produkt: | |
| Nazwa: | A4TECH FSTYLER FB35 RF 2.4G+BT Midnight Green mouse wireless |
| Opis: | A4Tech FSTYLER Collection FB35 - Mysz - praworęczna - optyczna - 6 przyciski - bezprzewodowa - 2.4 GHz, Bluetooth 4.0 - odbiornik bezprzewodowy USB - północna zieleń |
| EAN: | 4711421952750 |
| Gwarancja producenta: | 24 miesiące w serwisie |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Mysz |
| Odbiornik bezprzewodowy: | Nano odbiornik bezprzewodowy USB |
| Orientacja: | Praworęczna |
| Szerokość: | 7 cm |
| Głębokość: | 10.5 cm |
| Wysokość: | 4.2 cm |
| Waga: | 74 g |
| Kolor: | Północna zieleń |
| Urządzenie wejściowe | |
| Sposób podłączenia: | Bezprzewodowa |
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth 4.0 |
| Maksymalna odległość działania: | Do 10 m |
| Technologia wykrywania ruchu: | Optyczna |
| Ilość przycisków: | 6 |
| Zakres ruchu: | 2000 dpi |
| Wykonanie: | Częstotliwość odświeżania: 125 Hz, przełączanie czułości w czasie rzeczywistym 800/1000/1600/2000 dpi |
| Cechy: | Pokrętło przewijania, wyłącznik zasilania, przyciski 2-stronne, łączność do 4 urządzeń jednocześnie |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Wymagany system operacyjny: | Microsoft Windows 7 / 8 / 8.1 / 10 |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.