{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Mysz bezprzewodowa Acer AMR130 łączy w sobie wygodę i wydajność, zapewniając płynne działanie. Dzięki podwójnej łączności, obejmującej Bluetooth 5.2 i bezprzewodowy odbiornik USB 2,4 GHz, umożliwia ona użytkownikom łatwe łączenie się z różnymi urządzeniami. Optyczna detekcja ruchu o rozdzielczości 1600 DPI zapewnia precyzyjne śledzenie ruchu, zwiększając wydajność pracy. Symetryczna konstrukcja sprawia, że mysz jest odpowiednia zarówno dla osób prawo-, jak i leworęcznych, a kółko przewijania zwiększa funkcjonalność, ułatwiając nawigację po dokumentach i stronach internetowych. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | ACER Mouse wireless dual mode 2.4GHz and BT5.2 4 buttons AMR130 Black |
| Opis: | Acer AMR130 - Mysz - optyczna - 4 przyciski - bezprzewodowa - 2.4 GHz, Bluetooth 5.2 - odbiornik bezprzewodowy USB - czarny |
| EAN: | 4711474799708 |
| Reklamacje: | 6 miesięcy w serwisie |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Mysz |
| Odbiornik bezprzewodowy: | Nano odbiornik bezprzewodowy USB |
| Szerokość: | 6.16 cm |
| Głębokość: | 11.02 cm |
| Wysokość: | 3.13 cm |
| Kolor: | Czarny |
| Urządzenie wejściowe | |
| Sposób podłączenia: | Bezprzewodowa |
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth 5.2 |
| Technologia wykrywania ruchu: | Optyczna |
| Ilość przycisków: | 4 |
| Zakres ruchu: | 1600 dpi |
| Cechy: | Pokrętło przewijania, symetryczna konstrukcja |
| Bateria | |
| Typ: | Typu AA |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Wymagany system operacyjny: | Windows, Apple MacOS |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 2 lata |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.