{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Komputer Acer Nitro 70 N70X3D-100 zapewnia wysoką wydajność w połączeniu z wydajnym systemem chłodzenia. Obudowa typu tower jest wyposażona w system chłodzenia cieczą z radiatorem o średnicy 360 mm oraz oświetlenie ARGB, które poprawia wrażenia podczas grania. Wyposażony w procesor Ryzen 9 o częstotliwości taktowania do 4,4 GHz i prędkości turbo 5,5 GHz, ten komputer osobisty zapewnia płynne działanie wymagających aplikacji i gier. Duża pojemność pamięci SSD 2,048 TB zapewnia wystarczającą ilość miejsca na pliki, a pamięć wideo GDDR6 SDRAM i karta graficzna NVIDIA GeForce RTX pozwalają uzyskać oszałamiającą grafikę podczas każdej sesji gry. Dzięki swoim wysokowydajnym funkcjom Acer Nitro 70 jest przeznaczony dla graczy, którzy wymagają solidnej wydajności i wydajnej wielozadaniowości. System obsługuje różne protokoły łącza danych, w tym 2,5 Gigabit Ethernet i Wi-Fi 6/7, umożliwiając szybkie opcje łączności. Rozszerzalność jest również zaletą dzięki wielu gniazdom dla dysków SSD i WLAN, zapewniającym użytkownikom możliwość rozbudowy systemów w razie potrzeby. Ogólnie rzecz biorąc, system ten jest dobrym wyborem zarówno do gier, jak i ogólnych potrzeb komputerowych. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | ACER N70X3D AMD Ryzen 9 9900X3D 128GB 2TB RTX 5090 ESHELL |
| Opis: | Acer Nitro 70 N70X3D-100 - Wieża gaming - Ryzen 9 9900X3D / do 5.5 GHz - RAM 128 GB - SSD 2.048 TB - GeForce RTX 5090 - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), IEEE 802.11be (Wi-Fi 7) - ESHELL - monitor: brak |
| EAN: | 4711474823809 |
| Reklamacje: | 12 miesięcy w serwisie |
| Ogólne | |
| Typ: | Komputer osobisty |
| Rodzaj produktu: | Wieża |
| Wbudowane urządzenia: | 1 x wentylator przedni 120 mm, układ chłodzenia cieczą z radiatorem 360 mm, podświetlenie ARGB |
| Gaming: | Tak |
| Lokalizacja: | Region: Polska |
| Procesor / Chipset | |
| CPU: | AMD Ryzen 9 9900X3D |
| Częstotliwość zegara: | 4.4 GHz |
| Max Turbo Speed: | 5.5 GHz |
| Ilość rdzeni: | 12-rdzeniowy |
| Ilość procesorów: | 1 |
| Max ilość procesorów: | 1 |
| Główne cechy procesora: | Liczba wątków - 24 |
| Typ chipsetu: | AMD B850 |
| Pamięć podręczna | |
| Rozmiar po Instalacji: | Pamięć podręczna L3 - 128 MB |
| Pamięć podręczna na procesor: | 128 MB |
| RAM | |
| Zainstalowana: | 128 GB (zainstalowane) / 128 GB (maks.) |
| Technologia: | DDR5 SDRAM |
| Rodzaj obudowy: | DIMM 288-pin |
| Cechy konfiguracji: | 4 x 32 GB |
| Napęd dyskowy | |
| Typ: | SSD - M.2 2280 |
| Pojemność: | 1 x 2.048 TB |
| Producent: | SK Hynix |
| Typ interfejsu: | PCI Express |
| Napęd optyczny | |
| Typ: | Bez napędu optycznego |
| Monitor | |
| Typ monitora: | Brak |
| Sterownik grafiki | |
| Typ interfejsu: | PCIe x16 |
| Procesor graficzny: | NVIDIA GeForce RTX 5090 |
| Pamięć video: | 32 GB GDDR6 SDRAM |
| Interfejsy wideo: | HDMI, DisplayPort |
| Wyjście sygnału audio | |
| Zgodność z normami: | DTS:X Ultra |
| Praca w sieci | |
| Kontroler ethernet: | Realtek RTL8125BG |
| Obsługa sieci bezprzewodowej LAN: | Tak |
| Protokół komunkacyjny danych: | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), IEEE 802.11be (Wi-Fi 7) |
| Cechy: | Podwójny strumień (2x2) |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Sloty: | 1 (całkowity) / 0 (wolna) x PCIe x16 1 (całkowity) / 1 (wolna) x PCIe x1 2 (całkowity) / 1 (wolna) x M.2 Card (na SSD) 1 (całkowity) / 0 (wolna) x M.2 Card (na WLAN) |
| Interfejsy: | 2 x USB 2.0 1 x USB-C 3.2 Gen 1 4 x złącze audio (1 przód, 3 tył) 2 x HDMI 4 x DisplayPort 1 x LAN 2 x USB 3.2 1 x USB-C 3.2 2 x USB 2.0 |
| Różne | |
| Gaming: | Tak |
| Akcesoria w zestawie: | Podkładka termiczna, 2 anteny bezprzewodowe |
| Zasilanie | |
| Rodzaj urządzenia: | Zasilacz |
| Moc wyjściowa: | 1200 wat |
| Wydajność: | 89%+ |
| System operacyjny / Oprogramowanie | |
| Dołączony system operacyjny: | ESHELL |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 2 lata - od drzwi do drzwi |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość: | 21.64 cm |
| Głębokość: | 47.576 cm |
| Wysokość: | 51.23 cm |
| Waga: | 30 kg |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.