{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Obecnie brak - zapytaj o dostępność
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 4152518
Kod producenta: AX4U320016G16A-CBK20
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4711085931733
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 360
Waga: 0,05 kg
| Opis | |
| Moduł pamięci DDR4 XPG GAMMIX D20 jest niczym strażnik prawa wyłaniający się z ciemności. Jego tajemnicza wydajność i złowieszczy wygląd zewnętrzny wzbudzą strach w sercach przeciwników. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | ADATA XPG SPECTRIX D20 DDR4 16GB DIMM 3200MHz |
| Opis: | XPG GAMMIX D20 - DDR4 - moduł - 16 GB - DIMM 288-pin - 3200 MHz / PC4-25600 - CL16 - 1.35 V - niebuforowana - bez ECC - czarny |
| EAN: | |
| Gwarancja producenta: | Ograniczona dożywotnia gwarancja |
| Ogólne | |
| Pojemność: | 16 GB |
| Sposób rozbudowy: | Standardowy |
| Szerokość: | 133 mm |
| Głębokość: | 6.5 mm |
| Wysokość: | 34 mm |
| Pamięć | |
| Typ: | DRAM moduł pamięci |
| Technologia: | DDR4 SDRAM |
| Rodzaj obudowy: | DIMM 288-pin |
| Wysokość modułu (w calach): | 1.34 |
| Szybkość: | 3200 MHz (PC4-25600) |
| Latency Timings: | CL16 (16-20-20) |
| Sprawdzenie intgralności danych: | Bez ECC |
| Charakterystyka: | Radiator, Intel Extreme Memory Profiles (XMP 2.0), niebuforowana |
| Napięcie: | 1.35 V |
| Wydajność RAM: | Tested - 3200 MHz - 1.35 V - CL16 - 16-20-20 SPD - 2666 MHz - 1.2 V - CL19 - 19-19-19 |
| Różne | |
| Kategoria koloru: | Czarny |
| Zgodność z normami: | RoHS |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Ograniczona gwarancja dożywotnia (do 5 lat od wycofania z produkcji/sprzedaży przez producenta) (Niemcy, Austria i Francja - 10 lat) |
| Wymiary podczas transportu (szer/głęb/wys) / Waga: | 67 mm x 150 mm x 15.5 mm |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.