{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Wysokiej jakości przejściówka HDMI Akyga AK-AD-10. Umożliwia podłączenie kabla HDMI do urządzenia z gniazdem micro HDMI. Swoje zastosowanie znajdzie między innymi przy instalacji okablowania urządzeń audio i wideo. Umożliwia podłączenie odbiorników telewizyjnych lub zestawów kin domowych do tabletu bądź smartfona. Najwyższej jakości przesył sygnału gwarantują pozłacane końcówki adaptera. Urządzenie obsługuje format HDMI w wersji 1.4. W adapterze AK-AD-10 przepływ danych odbywa się w obu kierunkach. | |
| Produkt: | |
| Nazwa: | AKYGA Adapter AK-AD-10 HDMI f / micro HDMI m |
| Opis: | Akyga - Przejściówka HDMI z Ethernet - HDMI żeński do 19 pin micro HDMI Type D męski - 3.5 m - czarny |
| EAN: | 5901720130723 |
| Gwarancja producenta: | 24 miesiące |
| Ogólne | |
| Rodzaj przewodu: | Przejściówka HDMI z Ethernet |
| Długość: | 3.5 m |
| Złącze powleczone: | Złoto |
| Charakterystyka: | Pakiet UniBag |
| Kolor: | Czarny |
| Złącza | |
| Złącze: | Złącze 19 pin HDMI Type A - żeński |
| Złącze (Drugi Koniec): | 19 pin micro HDMI Type D - męski |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość: | 2 cm |
| Wysokość: | 1.1 cm |
| Waga: | 5.9 g |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.