{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Zasilacz Akyga AK-PD-23 jest przeznaczony do golarek Braun i zapewnia niezawodne ładowanie. Kabel zasilający o długości 1,8 m zapewnia elastyczność i wygodę podczas użytkowania. Zasilacz jest wykonany z wytrzymałego tworzywa ABS, dzięki czemu jest odporny na codzienne użytkowanie i spełnia normy FCC, RoHS i REACH, co potwierdza jego bezpieczeństwo i zgodność z wymogami ochrony środowiska. Zapewniając stałe napięcie 12 V i wydajnie dostarczając moc 4,8 W, ładowarka ta jest wyposażona w wiele funkcji bezpieczeństwa. Zabezpieczenia przed zwarciem, przepięciem, przetężeniem, przepięciem i przegrzaniem przyczyniają się do niezawodności urządzenia, dzięki czemu jest to bezpieczna opcja do ładowania golarki bez obaw o uszkodzenie lub awarię. Wybierz Akyga AK-PD-23, aby uzyskać niezawodne rozwiązanie do ładowania. |
|
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | AKYGA Dedicated Power Adapter AK-PD-23 12V / 400mA 4.8W Braun plug |
| Opis: | Akyga AK-PD-23 - Zasilacz - 4.8 wat - 400 mA (złącze zasilanie golarek Braun) - czarny |
| EAN: | 5901720139269 |
| Reklamacje: | 24 miesiące w serwisie |
| Ogólne | |
| Rodzaj produktu: | Zasilacz |
| Przeznaczony dla: | Golenie |
| Szerokość: | 2.9 cm |
| Głębokość: | 6.1 cm |
| Wysokość: | 7.3 cm |
| Waga: | 74 g |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Zasilacz | |
| Wymagane napięcie: | AC 100-240 V |
| Napięcie zasilające: | 12 V |
| Złącza wychodzące: | Złącze zasilanie golarek Braun |
| Moc wyjściowa: | 4.8 wat |
| Maksymalne natężenie prądu: | 400 mA |
| Cechy: | Ochrona przeciwprzepięciowa, ochrona przed prądem przetężeniowym, ochrona przed przegrzaniem, ochrona przed nadmiarową mocą, ochrona przeciwzwarciowa |
| Różne | |
| Typ opakowania: | Pudełko eko |
| Materiał: | Tworzywo ABS |
| Dołączone przewody: | Kabel zasilający - 1.8 m |
| Zgodność z normami: | FCC, RoHS, REACH |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa: | 10 cm |
| Głębokość transportowa: | 13.5 cm |
| Wysokość transportowa: | 4 cm |
| Waga transportowa: | 107 g |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 2 lata |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.