{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Wysokiej jakości kabel Akyga AK-AV-17 to idealne rozwiązanie dla posiadaczy starszych monitorów. Z jednej strony został zakończony starszym typem złącza VGA, który jest wciąż obecny w monitorach oraz projektorach w wielu firmach i domach. Z drugiej strony znajduje się złącze USB-C, które jest używane w nowoczesnym sprzęcie komputerowym i małych urządzeniach mobilnych. Zaawansowane złącze daje możliwość podłączenia do monitora nie tylko laptopa, ale też tabletu lub smartfona z obsługą Alt Mode. Natomiast pozłacane złącza zapewniają dobre połączenie i doskonałą jakość obrazu. | |
| Produkt: | |
| Nazwa: | AKYGA Kabel USB type C - VGA AK-AV-17 1.8m |
| Opis: | Akyga AK-AV-17 - Kabel przejściowy - 24 pin USB-C (M) do 15 pin D-Sub (DB-15) (M) - 1.8 m - 1080p z obsługą 60 Hz - czarny |
| EAN: | |
| Gwarancja producenta: | 24 miesiące |
| Ogólne | |
| Typ: | Kabel przejściowy wideo |
| Materiał powłoki: | PVC |
| Złącze powleczone: | Złoto |
| Charakterystyka: | 1080p z obsługą 60 Hz |
| Długość: | 1.8 m |
| Średnica Zewnętrzna: | 7 mm |
| Kolor: | Czarny |
| Waga: | 70 g |
| Złącza | |
| Złącze: | 24 pin USB-C - męski |
| Złącze (Drugi Koniec): | 15 pin D-Sub (DB-15) - męski |
| Różne | |
| Szczegóły Opakowania: | Worek uniwersalny |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa: | 18 cm |
| Głębokość transportowa: | 25 cm |
| Wysokość transportowa: | 2.1 cm |
| Waga transportowa: | 81 g |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja na 2 l. |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.