{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Akyga AK-UP-07 to serwerowy kabel zasilający. Długi przewód zakończono złączami IEC C14 oraz IEC C15. Służą one do podłączenia urządzeń typu bypass serwisowy, hot-plug oraz hot-swap do zasilaczy awaryjnych UPS. Co więcej, wtyczki charakteryzują się wysoką odpornością na prąd. Dzięki czemu nadaje się do zasilania złożonych układów i urządzeń dużej mocy. | |
| Produkt: | |
| Nazwa: | AKYGA Power cable AK-UP-07 IEC C14 C15 250V/50Hz 3m |
| Opis: | Akyga Pro Series - Kabel zasilający przedłużający - IEC 60320 C20 do IEC 60320 C19 - 250 V - 16 A - 1.8 m - czarny |
| EAN: | 5901720137203 |
| Reklamacje: | 24 miesiące |
| Ogólne | |
| Typ: | Kabel zasilający przedłużający |
| Materiał ekranujący: | PVC |
| Napięcie znamionowe: | 250 V |
| Prąd znamionowy: | 16 A |
| Charakterystyka: | 99.99% OFC (Oxygen Free Copper), z uziemieniem, kabel H05VV-F 3G 1,0 mm² |
| Długość: | 1.8 m |
| Średnica Zewnętrzna: | 7 mm |
| Kolor: | Czarny |
| Waga: | 281.6 g |
| Złącza | |
| Złącze: | Zasilanie IEC 60320 C20 |
| Złącze (Drugi Koniec): | Zasilanie IEC 60320 C19 |
| Różne | |
| Zgodność z normami: | RoHS, REACH |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa: | 21.1 cm |
| Głębokość transportowa: | 8 cm |
| Wysokość transportowa: | 5.3 cm |
| Waga transportowa: | 282.6 g |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja na 2 l. |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.