{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Ostatnie sztuki
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 4101964
Kod producenta: AK-ND-72
Stan magazynowy: 3 szt.
Kod EAN: 5901720136312
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 24
Waga: 0,30 kg
| Opis | |
| Zasilacz sieciowy Akyga to niezawodne źródło zasilania do laptopów i drukarek. Może posłużyć zarówno do ładowania notebooków wielu marek. Co więcej, adapter wyposażono w komplet zabezpieczeń (OVP, OCP, OPP, OTP, SCP), który zapewnia bezpieczną i stabilną pracę zasilanych urządzeń, jak i samego zasilacza. Dodatkowe bezpieczeństwo dla sprzętu zapewnia zastosowana technologia tzw. łagodnego startu, która minimalizuje szok związany z udarem prądu w trakcie podłączania urządzenia. | |
| Produkt: | |
| Nazwa: | AKYGA Zasilacz do notebooka AK-ND-72 19V / 4.22A 80W 5.5 x 2.5 mm TOSHIBA / ZEBRA 1.2m |
| Opis: | Akyga Dedicated Series AK-ND-72 - Zasilacz - AC 100-250 V - 80 wat - czarny |
| EAN: | 5901720136312 |
| Gwarancja producenta: | 24 miesiące w serwisie |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Zasilacz - zewnętrzny |
| Kolor: | Czarny |
| Zasilacz | |
| Napięcie wejściowe: | AC 100-250 V |
| Złącza wejściowe: | Zasilanie IEC 60320 C6 |
| Rodzaje złącz wyjściowych zasilania: | 1 x zasilanie DC jack 5,5 mm (ID: 2,5 mm) |
| Napięcie wyjściowe: | 19 V |
| Maksymalne natężenie prądu: | 4.22 A |
| Zasilanie: | 80 wat |
| Wydajność: | 80%+ |
| Różne | |
| Dołączone przewody: | Kabel zasilający - zintegrowany - 1.2 m |
| MTBF: | 100,000 godziny |
| Charakterystyka: | Kontrolka LED, złącze kątowe, pakiet EcoBox, ochrona przed przegrzaniem, filtrowanie zakłóceń, ochrona nadprądowa, ochrona nadnapięciowa, zabezpieczenie nadmocowe, ochrona przeciwzwarciowa, Soft Start Technology (SST) |
| Zgodność z normami: | FCC, RoHS, REACH |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 2 lata |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość: | 13.15 cm |
| Głębokość: | 5.6 cm |
| Wysokość: | 3.1 cm |
| Waga: | 254 g |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa: | 19 cm |
| Głębokość transportowa: | 9 cm |
| Wysokość transportowa: | 3.8 cm |
| Waga transportowa: | 303 g |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.