{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Obecnie brak - zapytaj o dostępność
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 47085495
Kod producenta: 100-100000597MPK
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 730143315104
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 36
Waga: 5,42 kg
| Opis | |
| Procesor AMD Ryzen 5 oferuje niezwykle wysoką wydajność w grach, podczas tworzenia treści multimedialnych i przy wykonywaniu zadań typowych dla stacji roboczych (w programach do edycji zdjęć, programach do projektowania typu CAD itp). | |
| Produkt: | |
| Nazwa: | AMD Ryzen 5 7500F 5GHz AM5 6C/12T 65W 38MB with Wraith Stealth Cooler MULTIPACK |
| Opis: | AMD Ryzen 5 7500F - 3.7 GHz - 6-rdzeniowy - 12 wątków - 32 MB pamięć podręczna - Socket AM5 - wielopakiet Procesorów AMD (MPK) |
| EAN: | 0730143315104 |
| Reklamacje: | 36 miesięcy w serwisie |
| Ogólne | |
| Rodzaj produktu: | Procesor |
| Procesor | |
| Typ / Rodzaj obudowy: | AMD Ryzen 5 7500F |
| Ilość rdzeni: | 6-rdzeniowy |
| Ilość wątków: | 12 wątków |
| Pamięć podręczna: | 32 MB |
| Szczegóły pamięci podręcznej: | L3 - 32 MB L2 - 6 MB L1 - 384 KB |
| Ilość procesorów: | 1 |
| Częstotliwość zegara: | 3.7 GHz |
| Max Turbo Speed: | 5 GHz |
| Zgodne gniazda procesora: | Socket AM5 |
| Proces wytwarzania: | 5 nm |
| Ilość wydzielanego ciepła: | 65 W |
| Specyfikacja termiczna: | 95 °C |
| Wersja PCI Express: | 5.0 |
| Liczba Ścieżek PCI Express: | 28 |
| Rodzaj architektury: | AMD EXPO Technology, Architektura Rdzenia „Zen 4", Technologia AMD Precision Boost 2 |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie: | AMD Wraith Stealth Cooler |
| Rodzaj opakowania: | Wielopakiet Procesorów AMD (MPK) |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.