{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Obecnie brak - zapytaj o dostępność
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 4089101
Kod producenta: 24B2XDAM
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4038986149600
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 36
Waga: 4,21 kg
| Produkt: | |
| Nazwa: | AOC 24B2XDAM 23.8inch VA monitor with vivid colors HDMI VGA DVI |
| Opis: | AOC 24B2XDAM - B2 Series - monitor LED - 24" (23.8" widoczny) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 75 Hz - VA - 250 cd/m² - 3000:1 - 4 ms - HDMI, DVI, VGA - głośnik(i) - czarny |
| EAN: | 4038986149600 |
| Gwarancja producenta: | 36 miesięcy |
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza: | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Klasa energii: | Klasa F |
| Wielkość przekątnej: | 24" |
| Wielkość celownika: | 23.8" |
| Typ panela: | VA |
| Współczynnik kształtu: | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna: | Full HD (1080p) 1920 x 1080 przy 75 Hz |
| Jasność: | 250 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu: | 3000:1 / 20000000:1 (dynamic) |
| Obsługa kolorów: | 16,7 miliony kolorów |
| Czas reakcji: | 4 ms (szary-do-szarego) |
| Poziomy kąt widzenia: | 178 |
| Pionowy kąt widzenia: | 178 |
| Powłoka ekranu: | Antyrefleksyjna, 3H Hard Coating |
| Technologia podświetlenia: | WLED |
| Języki OSD: | Multilingual |
| Charakterystyka: | Technologia Flicker Free, Technologia Adaptive-Sync, Szeroki Kąt Patrzenia, technologia Low Blue Light, 3-stronny bez faset |
| Kolor: | Czarny |
| Wymiary (szer./głęb./wys.): | 54.01 cm x 18.68 cm x 41.98 cm - z podstawką |
| Waga: | 2.7 kg |
| Audio | |
| Typ: | Głośnik(i) - stereo |
| Moc wyjściowa / kanał: | 2 wat |
| Złącza | |
| Interfejsy: | VGA HDMI DVI Słuchawki |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu: | Odchylenie |
| Kąt pochylenia: | -5/+20 |
| Interfejs Montażowy VESA: | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Dołączone przewody: | 1 x kabel HDMI - 1.8 m |
| Zgodność z normami: | FCC, RoHS, REACH |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Konsumpcja energii (w trybie ON): | 21 W |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.): | 21 kWh/1000 godz. |
| Zużycie energii w stanie czuwania: | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.): | 0.3 wat |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe: | Z podstawką - szerokość: 54.01 cm - głębokość: 18.68 cm - wysokość: 41.98 cm - waga: 2.7 kg Bez podstawki - szerokość: 53.947 cm - głębokość: 3.76 cm - wysokość: 32.094 cm |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa: | 61.4 cm |
| Głębokość transportowa: | 13.1 cm |
| Wysokość transportowa: | 49.2 cm |
| Waga transportowa: | 4.5 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 3 lata |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.