{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Produkt: | |
| Nazwa: | AOC 27B2DM 27inch VA FHD 75Hz 250 cd/m2 4ms D-SUB DVI HDMI |
| Opis: | AOC 27B2DM - Monitor LED - 27" - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 75 Hz - MVA - 250 cd/m² - 4 ms - HDMI, DVI, VGA - głośnik(i) - czarna tekstura |
| EAN: | 4038986189989 |
| Gwarancja producenta: | 36 miesięcy |
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza: | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Klasa energii: | Klasa F |
| Klasa Energetyczna (HDR): | Klasa F |
| Wielkość przekątnej: | 27" |
| Typ panela: | MVA |
| Współczynnik kształtu: | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna: | Full HD (1080p) 1920 x 1080 przy 75 Hz |
| Rozstaw pikseli: | 0.3114 mm |
| Pikseli na cal: | 81 |
| Jasność: | 250 cd/m² |
| Obsługa kolorów: | 16,7 miliony kolorów |
| Czas reakcji: | 4 ms (szary-do-szarego) |
| Poziomy kąt widzenia: | 178 |
| Pionowy kąt widzenia: | 178 |
| Powłoka ekranu: | 3H Hard Coating |
| Technologia podświetlenia: | WLED |
| Języki OSD: | Czeski, chiński (tradycyjny), chiński (uproszczony), angielski, niemiecki, francuski, włoski, portugalski, polski, fiński, szwedzki, rosyjski, hiszpański, duński, japoński, koreański |
| Charakterystyka: | Low Blue Light Mode, technologia Flicker Free, Szeroki Kąt Patrzenia, 3-stronna bez ramek |
| Kolor: | Czarna tekstura |
| Audio | |
| Typ: | Głośnik(i) - stereo |
| Moc wyjściowa / kanał: | 2 wat |
| Złącza | |
| Interfejsy: | VGA HDMI DVI Słuchawki |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu: | Odchylenie |
| Kąt pochylenia: | -5/+21.5 |
| Interfejs Montażowy VESA: | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy: | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno) |
| Dołączone przewody: | 1 x kabel HDMI - 1.5 m |
| Zgodność z normami: | WHQL, WEEE |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego: | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.): | 24 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy HDR (tryb Wł.): | 25 kWh/1000 godz. |
| Zużycie energii w stanie czuwania: | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.): | 0.3 wat |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 3 lata |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.