{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Produkt: | |
| Nazwa: | AOC CU34E4CV 34inch UWQHD VA 120Hz 21:9 2xHDMI 2.0 DP 1.4 USB-C |
| Opis: | AOC CU34E4CV - Monitor LED - zaokrąglony - USB - 34" - 3440 x 1440 UWQHD @ 120 Hz - VA - 3500:1 - HDR10 - 4 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C - głośnik(i) - czarny |
| EAN: | 4038986112864 |
| Reklamacje: | 36 miesięcy |
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza: | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej: | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2405194 |
| Klasa energii: | Klasa E |
| Klasa Energetyczna (HDR): | Klasa G |
| Wielkość przekątnej: | 34" |
| Zaokrąglony ekran: | Tak (1500R) |
| Wbudowane urządzenia: | Adapter sieciowy Gigabit Ethernet, koncentrator USB 3.2 Generacji 1. |
| Zasilanie USB: | 90 wat |
| Typ panela: | VA |
| Współczynnik kształtu: | 21:9 |
| Rozdzielczość natywna: | UWQHD 3440 x 1440 przy 120 Hz |
| Rozstaw pikseli: | 0.23175 mm |
| Pikseli na cal: | 109.68 |
| Współczynnik kontrastu: | 3500:1 / 20000000:1 (dynamic) |
| Forma HDR: | HDR10 |
| Obsługa kolorów: | 16,7 mln kolorów (8-bit) |
| Paleta Kolorów: | 120.6% sRGB (CIE 1931) |
| Czas reakcji: | 4 ms (szary-do-szarego) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego: | 48 - 120 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego: | 30 - 190 kHz |
| Poziomy kąt widzenia: | 178 |
| Pionowy kąt widzenia: | 178 |
| Powłoka ekranu: | Antyrefleksyjna, 3H Hard Coating |
| Technologia podświetlenia: | WLED |
| Charakterystyka: | MultiView, technologia Flicker Free, PBP, technologia Anti-Blue Light, tryb Eye comfort, 3-stronna bez ramek, obsługa PIP, Przyciemnianie Globalne, SmartKVM |
| Kolor: | Czarny |
| Wymiary (szer./głęb./wys.): | 80.8 cm x 25.22 cm x 58.16 cm - z podstawką (najwyższa pozycja) |
| Waga: | 9.92 kg |
| Audio | |
| Typ: | Głośnik(i) - stereo |
| Moc wyjściowa / kanał: | 5 wat |
| KVM | |
| Interfejs klawiatura / mysz: | USB |
| Złącza | |
| Interfejsy: | 2 x HDMI (HDCP 1.4, HDCP 2.2) DisplayPort 1.4 USB-C (DisplayPort Alt Mode, dane, zasilanie do 90 W) Upstream USB-B Sieć (RJ-45) 3 x USB 3.2 Gen 1 (typ A) USB 3.2 Gen 1 (szybkie ładowanie) Złącze słuchawkowe (mały jack) |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu: | Wysokość, pokrętło, odchylenie |
| Kąt pochylenia: | -5/+23 |
| Kąt obrotu: | 360 |
| Regulacja wysokości: | 180 mm |
| Interfejs Montażowy VESA: | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy: | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno), opakowanie w 100% przeznaczone do recyklingu, teksturowane wykończenie |
| Dołączone przewody: | 1 x kabel DisplayPort - 1.8 m 1 x kabel HDMI - 1.8 m 1 x kabel z USB-C na USB-C - 1.5 m |
| Zgodność z normami: | TUV GS, CB, TUV Ergo, FCC, RoHS, WEEE, REACH, PCF, EAC, bez BFR, PVC-free, bez Rtęci |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego: | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.): | 25 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy HDR (tryb Wł.): | 46 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy): | 31.7 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania: | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.): | 0.3 wat |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe: | Z podstawką (najwyższa pozycja) - szerokość: 80.8 cm - głębokość: 25.22 cm - wysokość: 58.16 cm - waga: 9.92 kg Z podstawką (najniższa pozycja) - szerokość: 80.8 cm - głębokość: 25.22 cm - wysokość: 40.16 cm - waga: 9.92 kg Bez podstawki - szerokość: 80.8 cm - głębokość: 10.15 cm - wysokość: 36.54 cm - waga: 7.16 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa: | 93 cm |
| Głębokość transportowa: | 18.8 cm |
| Wysokość transportowa: | 52.5 cm |
| Waga transportowa: | 13.64 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat TCO: | TCO Certified Edge Displays, TCO Certified, generacja 10, dla wyświetlaczy |
| Certyfikat ENERGY STAR: | Tak |
| ENERGY STAR Version: | 8.0 |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 5 lat |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.