{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Obecnie brak - zapytaj o dostępność
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 2042538
Kod producenta: E1659FWU
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4038986133760
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 36
Waga: 1,80 kg
| Produkt: | |
| Nazwa: | AOC E1659FWU 15.6inch Wide TFT WLED 16:9 1.366x768 USB 3.0 650:1 200cd 8ms black |
| Opis: | AOC E1659FWU - myConnect Series - monitor LED - 15.6" - przenośny - 1366 x 768 @ 60 Hz - TN - 200 cd/m² - 500:1 - 5 ms - USB - czarny |
| EAN: | 4038986133760 |
| Gwarancja producenta: | 36 miesięcy |
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza: | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Klasa energii: | Klasa C |
| Wielkość przekątnej: | 15.6" |
| Typ panela: | TN |
| Współczynnik kształtu: | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna: | 1366 x 768 przy 60 Hz |
| Rozstaw pikseli: | 0.252 mm |
| Jasność: | 200 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu: | 500:1 / 20000000:1 (dynamic) |
| Obsługa kolorów: | 16,7 miliony kolorów |
| Czas reakcji: | 5 ms (szary-do-szarego) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego: | 50 - 76 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego: | 30 - 83 kHz |
| Poziomy kąt widzenia: | 90 |
| Pionowy kąt widzenia: | 50 |
| Technologia podświetlenia: | WLED |
| Języki OSD: | Multilingual |
| Kolor: | Czarny |
| Wymiary (szer./głęb./wys.): | 36.98 cm x 2.22 cm x 21.914 cm |
| Waga: | 1.2 kg |
| Złącza | |
| Interfejsy: | USB 3.0 |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu: | Pivot (obrót) |
| Różne | |
| Cechy: | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno), tryb pionowy/poziomy |
| Dołączone przewody: | 1 x kabel USB - 1.2 m |
| MTBF: | 50,000 godzina(y) |
| Zgodność z normami: | FCC, RoHS, TUV Bauart, EuP, EAC, bez BFR, PVC-free |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego: | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Konsumpcja energii (w trybie ON): | 8 W |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.): | 8 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy): | 7 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania: | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.): | 0.3 wat |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa: | 44.2 cm |
| Głębokość transportowa: | 8.5 cm |
| Wysokość transportowa: | 29.5 cm |
| Waga transportowa: | 1.7 kg |
| Standardy ochrony środowiska | |
| Certyfikat ENERGY STAR: | Tak |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 3 lata |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.