{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Produkt: | |
| Nazwa: | AOC Q27P3CW 27inch VA TFT 2560x1440 HDMI DP USB Black |
| Opis: | AOC Pro-line Q27P3CW - Monitor LED - 27" - 2560 x 1440 QHD @ 75 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - 4 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C - głośnik(i) - czarny |
| EAN: | 4038986180801 |
| Gwarancja producenta: | 36 miesięcy |
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza: | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Wielkość przekątnej: | 27" |
| Technologia Adaptive-Sync: | AMD Adaptive-Sync |
| Wbudowane urządzenia: | Mikrofon, aparat 5,0 Mpx, koncentrator USB 3.2 Generacji 1., Adapter sieciowy Etherner |
| Zasilanie USB: | 65 wat |
| Typ panela: | IPS |
| Współczynnik kształtu: | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna: | QHD 2560 x 1440 przy 75 Hz |
| Rozstaw pikseli: | 0.2331 mm |
| Pikseli na cal: | 109 |
| Jasność: | 350 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu: | 1000:1 / 20000000:1 (dynamic) |
| Obsługa kolorów: | 16,7 miliony kolorów |
| Czas reakcji: | 4 ms (szary-do-szarego) |
| Poziomy kąt widzenia: | 178 |
| Pionowy kąt widzenia: | 178 |
| Powłoka ekranu: | Antyrefleksyjna, 3H Hard Coating |
| Technologia podświetlenia: | WLED |
| Języki OSD: | Czeski, chorwacki, chiński (tradycyjny), chiński (uproszczony), angielski, niemiecki, francuski, włoski, portugalski, polski, fiński, szwedzki, rosyjski, hiszpański, duński, japoński |
| Charakterystyka: | Technologia Flicker Free, technologia Low Blue Light, 3-stronny bez faset |
| Kolor: | Czarny |
| Wbudowana Kamerka Internetowa | |
| Rozdzielczość czujnika: | 5 Mpx |
| Cechy: | Zgodność z Windows Hello |
| Audio | |
| Typ: | Głośnik(i) - stereo |
| Moc wyjściowa / kanał: | 5 wat |
| Złącza | |
| Interfejsy: | 2 x HDMI 1.4 DisplayPort 1.2 USB-C 3.2 (Tryb Alternatywny DisplayPort, dane, zasilanie do 65 W) 4 x USB 3.2 Generacji 1. downstream Słuchawki (mały jack) LAN (RJ-45) |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu: | Wysokość, pivot (obrót), pokrętło, odchylenie |
| Kąt pochylenia: | -5/+35 |
| Kąt obrotu: | 360 |
| Kąt rotacji: | 180 |
| Regulacja wysokości: | 150 mm |
| Interfejs Montażowy VESA: | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy: | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno), teksturowane wykończenie |
| Dołączone przewody: | 1 x kabel HDMI - 1.8 m 1 x kabel DisplayPort - 1.8 m 1 x kabel USB-C - 1.8 m |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego: | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 3 lata |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.