{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 4139841
Kod producenta: U32P2
Stan magazynowy: 8 szt.
Kod EAN: 4038986119627
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 36
Waga: 13,40 kg
| Produkt: | |
| Nazwa: | AOC U32P2 31.5inch VA WLED UHD 3840x2160 16:9 3000:1 350cd/m2 178/178 75Hz 4ms 2xHDMI 2.0 3Wx2 100x100 Black |
| Opis: | AOC U32P2 - Monitor LED - 31.5" - 3840 x 2160 4K @ 75 Hz - VA - 350 cd/m² - 3000:1 - 4 ms - 2xHDMI, DisplayPort - głośnik(i) - czarny |
| EAN: | 4038986119627 |
| Gwarancja producenta: | 36 miesięcy |
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza: | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Klasa energii: | Klasa G |
| Wielkość przekątnej: | 31.5" |
| Wbudowane urządzenia: | Koncentrator USB 3.2 Generacji 1. |
| Typ panela: | VA |
| Współczynnik kształtu: | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna: | 4K 3840 x 2160 przy 75 Hz |
| Jasność: | 350 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu: | 3000:1 / 50000000:1 (dynamic) |
| Obsługa kolorów: | 16,7 miliony kolorów |
| Czas reakcji: | 4 ms (szary-do-szarego) |
| Poziomy kąt widzenia: | 178 |
| Pionowy kąt widzenia: | 178 |
| Powłoka ekranu: | Antyrefleksyjna, 3H Hard Coating |
| Technologia podświetlenia: | WLED |
| Języki OSD: | Multilingual |
| Charakterystyka: | Low Blue Light Mode, technologia Flicker Free, Technologia Adaptive-Sync, Szeroki Kąt Patrzenia, 3-stronna bez ramek |
| Kolor: | Czarny |
| Audio | |
| Typ: | Głośnik(i) - stereo |
| Moc wyjściowa / kanał: | 3 wat |
| Złącza | |
| Interfejsy: | 2 x HDMI DisplayPort 1.2 4 x USB 3.2 Gen 1 Słuchawki |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu: | Wysokość, pivot (obrót), pokrętło, odchylenie |
| Kąt pochylenia: | -4/+20.5 |
| Kąt obrotu: | 350 |
| Regulacja wysokości: | 150 mm |
| Interfejs Montażowy VESA: | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy: | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno) |
| Dołączone przewody: | 1 x kabel HDMI - 1.8 m 1 x kabel DisplayPort - 1.8 m |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego: | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Konsumpcja energii (w trybie ON): | 42 W |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.): | 42 kWh/1000 godz. |
| Zużycie energii w stanie czuwania: | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.): | 0.3 wat |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 3 lata |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.