{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Obecnie brak - zapytaj o dostępność
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 4341289
Kod producenta: AP512GAS2280P4U-1
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4712389919311
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 60
Waga: 0,02 kg
| Produkt: | |
| Nazwa: | APACER SSD AS2280P4U 512GB M.2 PCIe Gen3 x4 NVMe 3500/3000 MB/s |
| Opis: | Apacer AS2280P4U - Napęd stały - 512 GB - wewnętrzny - M.2 2280 - PCI Express 3.0 x4 (NVMe) |
| EAN: | 4712389919311 |
| Gwarancja producenta: | 60 miesięcy w serwisie |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Napęd stały - wewnętrzny |
| Pojemność: | 512 GB |
| Rodzaj obudowy: | M.2 2280 |
| Interfejs: | PCI Express 3.0 x4 (NVMe) |
| Cechy: | Wsparcie TRIM, Bad Block Management, 3D NAND Technology, Global Wear Leveling, NVM Express (NVMe) 1.3, Zarządzanie Awariami Zasilania, S.M.A.R.T. |
| Szerokość: | 22 mm |
| Głębokość: | 80 mm |
| Wysokość: | 2.25 mm |
| Waga: | 6.8 g |
| Wydajność | |
| Wytrzymałość SSD: | 350 TB |
| Szybkość wewnętrzna danych: | 3500 MBps (odczyt) / 2300 MBps (zapis) |
| Maksymalny zapis losowy 4KB: | 600000 IOPS |
| Maks. odczyt losowy 4KB: | 400000 IOPS |
| Niezawodność | |
| MTBF: | 1,800,000 godziny |
| Rozszerzenie i łączność | |
| Interfejsy: | 1 x PCI Express 3.0 x4 (NVMe) - M.2 Card |
| Kompatybilna Wnęka: | M.2 2280 |
| Zasilanie | |
| Zużycie energii: | 4118 mW (aktywny) 70 mW (bezczynność) |
| Różne | |
| Zgodność z normami: | RoHS |
| Rodzaj opakowania: | Do sprzedaży detalicznej |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 3 lata |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 70 °C |
| Min. temperatura przechowywania: | -40 °C |
| Maks. temperatura przechowywania: | 85 °C |
| Odporność na wstrząsy (podczas pracy): | 1500 g @ 0,5 ms |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.