{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Zasilacze awaryjne z rodziny Back-UPS Pro zapewniają gwarantowane podtrzymanie zasilania dla wysoce wydajnych systemów komputerowych, routerów/modemów, zewnętrznych pamięci masowych, konsol do gier i innych urządzeń elektronicznych w domu lub w firmie. Te zasilacze UPS oferują także długi czas podtrzymania bateryjnego podczas przerw w zasilaniu i stabilizują niebezpieczne poziomy napięcia. Chronią także przed szkodliwymi przepięciami i skokami napięcia oraz mogą być zarządzane przez specjalne oprogramowanie, które pozwala w pełni wykorzystać ich potencjał. Do elementów charakterystycznych dla tej rodziny należy układ automatycznej regulacji napięcia (AVR), wyświetlacz LCD i rozwiązania ograniczające zużycie energii elektrycznej, możliwości zarządzania sieciami, funkcję Watchdog czy konfigurowalne wyjścia. Te elementy, w połączeniu z pozostałymi standardowymi cechami zasilaczy Back-UPS Pro, czynią z nich doskonałe rozwiązanie do ochrony danych i zapewnienia dostępności systemów. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | APC BR900MI APC Back UPS Pro BR 900VA, 6 Outlets, AVR, LCD Interface |
| Opis: | APC Back-UPS Pro BR900MI - UPS - AC 230 V - 540 wat - 900 VA - USB - złącza wyjściowe: 6 - czarny |
| EAN: | 0731304346944 |
| Gwarancja producenta: | 24 miesiące w serwisie |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | UPS - zewnętrzny |
| Kolor: | Czarny |
| Zasilacz | |
| Technologia UPS: | Liniowa interaktywna |
| Napięcie wejściowe: | AC 230 V |
| Zakres napięcia wejściowego: | AC 176-294 V |
| Częstotliwość wyjściowa: | 50/60 Hz ± 1Hz |
| Wymagana częstotliwość: | 50/60 Hz ± 3Hz |
| Złącza wejściowe: | 1 |
| Rodzaje złącz wyjściowych zasilania: | 6 x zasilanie (UPS i przepięciowe) |
| Napięcie wyjściowe: | AC 230 V ± 8% - 50/60 Hz |
| Zasilanie: | 540 wat / 900 VA |
| Ochrona przepięciowa łącza danych: | Ethernet 10/100/1000Base-T - RJ-45 - 1 linia wchodząca / 1 linia wychodząca Linia telefoniczna - 1 linia wchodząca / 1 linia wychodząca |
| Kształt fali wyjściowej: | Krokowa aproksymacja sinusoidy |
| Klasyfikacja energetyczna: | 557 dżule |
| Zabezpieczenie obwodu: | Odcięcie obwodu |
| Współczynnik mocy: | 0.6 |
| Bateria | |
| Technologia: | Kwasowo-ołowiowy |
| Czas pracy (do): | 3 min przy pełne obciążenie 11.4 min przy ładowanie do połowy 8 min przy 335 W 14 min przy 240 watów 34 min przy 119 W 105 min przy 40 W |
| Czas ładowania: | 12 godziny |
| Praca w sieci | |
| Interfejs do zdalnego zarządzania: | USB |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy: | Obsługa (USB) |
| Różne | |
| Dołączone przewody: | Kabel zasilający 1.83 m Kabel USB |
| Poziom ochrony urządzenia: | 150000 euro |
| Charakterystyka: | Alarm dźwiękowy, wyświetlacz LCD, Automatyczna regulacja napięcia (AVR), ochrona przed przeciążeniem, ochrona linii danych |
| Zgodność z normami: | TUV GS, EMC, IP20, KETI, EAC, RCM, TISI, CB 60950 |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie: | APC PowerChute Personal Edition |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - wymiana lub naprawa - 2 lata Unia Europejska: gwarancja ograniczona - wymiana lub naprawa - 3 lata |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 40 °C |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość: | 9.1 cm |
| Głębokość: | 31 cm |
| Wysokość: | 19 cm |
| Waga: | 7 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa: | 44 cm |
| Głębokość transportowa: | 14.3 cm |
| Wysokość transportowa: | 25.5 cm |
| Waga transportowa: | 8 kg |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.