{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Oryginalna wymienna kaseta akumulatorowa (RBC) firmy APC została przetestowana i certyfikowana pod kątem 100% zgodności z konkretnym zasilaczem UPS APC. Ten kwasowo-ołowiowy zestaw RBC ma żywotność od trzech do pięciu lat, co zapewnia niezawodne wsparcie i wydłuża żywotność UPS. Zestaw RBC firmy APC jest dostarczany w pełni zmontowany i gotowy do użycia. Aby wyświetlić listę zgodnych zasilaczy UPS, kliknij przycisk „Wyświetl zgodne modele zasilaczy UPS” w sekcji „Uzyskaj pomoc” na stronie APC.com. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | APC Replacement battery cartridge 152 |
| Opis: | APC Replacement Battery Cartridge #152 - Bateria do UPSa - kwasowo-ołowiowy - czarny - dla P/N: SRT1500XLI, SRT3000RMXLT-NC, SRT3000XLA, SRT3000XLA-TW, SRT3000XLAUS, SRT3000XLTW |
| EAN: | 0731304317616 |
| Reklamacje: | 24 miesiące w serwisie |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Bateria do UPSa |
| Kolor: | Czarny |
| Bateria | |
| Technologia: | Kwasowo-ołowiowy |
| Charakterystyka: | Opłata serwisowa, zapieczętowane, szczelna |
| Różne | |
| Zgodność z normami: | RoHS, REACH |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 2 lata |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 0 - 95% |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość: | 21 cm |
| Głębokość: | 76.2 cm |
| Wysokość: | 7.6 cm |
| Waga: | 15.29 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa: | 34.3 cm |
| Głębokość transportowa: | 20.3 cm |
| Wysokość transportowa: | 63.5 cm |
| Waga transportowa: | 17.55 kg |
| Informacja o kompatybilnosci | |
| Zaprojektowany dla: | P/N: SRT1500XLI, SRT3000RMXLA, SRT3000RMXLA-NC, SRT3000RMXLI, SRT3000RMXLI-NC, SRT3000RMXLT, SRT3000RMXLT-5KTF, SRT3000RMXLT-NC, SRT3000RMXLW-IEC, SRT3000XLA, SRT3000XLA-TW, SRT3000XLAUS, SRT3000XLI, SRT3000XLT, SRT3000XLT-5KTF, SRT3000XLTW, SRT3000XLW-IEC, SRT96BP, SRT96RMBP, SURT3000XLT, SURTA3000RMXL, SURTA3000RMXL3U, SURTD3000RMXLI, SURTD3000RMXLT, SURTD3000XLI, SURTD3000XLT-1TF3 |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.