{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 2151352
Kod producenta: SRT8KRMXLI
Stan magazynowy: 5 szt.
Kod EAN: 731304304296
Stan produktu: Nowy
Waga: 119,80 kg
| Opis | |
| Ten zasilacz UPS APC Smart-UPS przeznaczony jest dla specjalistów IT lub administratorów sieci, aby zapewnić nieprzerwaną pracę i ciągłość działania firmy. Ten UPS on-line o mocy 8 kVA do montażu w szafie 6U zapewnia czystą moc fali sinusoidalnej i wydłużony czas pracy, aby wspierać krytyczną elektronikę podczas przerw w dostawie prądu. Jest wyposażony w wejście 3-przewodowe (1P+N+E)/5-przewodowe (3P+N+E), 6 gniazd IEC 320 C13, 4 gniazda IEC 320 C19 i 3 kable połączeniowe IEC. Zasilacz UPS posiada wbudowaną kartę zarządzania siecią, umożliwiającą monitorowanie i zarządzanie UPS w oparciu o sieć. Zasilacz UPS jest wyposażony w funkcję PowerChute Network Shutdown, która zapewnia płynne zamykanie serwerów fizycznych, maszyn wirtualnych i klastrów HCI. Posiada dodatkowe gniazdo SmartSlot na opcjonalną kartę akcesoriów, taką jak karta we/wy typu Dry Contact. Zasilacz UPS może łączyć się z EcoStruxure IT lub scentralizowanymi platformami zarządzania innych firm. UPS objęty jest 3-letnią gwarancją, natomiast wbudowany akumulator kwasowo-ołowiowy objęty jest 2-letnią gwarancją. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | APC Smart-UPS SRT 8000VA RM UPS rack-mountable AC 230V 8000Watt 8000VA Ethernet 10/100 USB output connectors 14 6U Black |
| Opis: | APC Smart-UPS SRT 8000VA RM - UPS (montowany w stojaku) - AC 230 V - 8000 wat - 8000 VA - Ethernet 10/100, USB - złącza wyjściowe: 14 - 6U - czarny - dla P/N: AR2487G, AR3100W, AR3105SP, AR3105W, AR3155W, AR3305W, AR3355SP, AR3355W, NBWL0356A |
| EAN: | 0731304304296 |
| Reklamacje: | Brak gwarancji |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | UPS - montowany w stojaku |
| Wysokość (jednostek w stojaku): | 6U |
| Kolor: | Czarny |
| Zasilacz | |
| Technologia UPS: | On-line |
| Napięcie wejściowe: | AC 230 V |
| Częstotliwość wyjściowa: | 50/60 Hz |
| Wymagana częstotliwość: | 45 - 65 Hz |
| Złącza wejściowe: | Stałe 5-żyłowe (3PH N G), stałe 3-żyłowe (1PH N G) |
| Rodzaje złącz wyjściowych zasilania: | 6 x power IEC 60320 C13 4 x zasilanie IEC 60320 C19 1 x stałe 3-żyłowe (HN G) 3 x złącze IEC |
| Napięcie wyjściowe: | AC 230 V ± 3% - 50/60 Hz |
| Zasilanie: | 8000 wat / 8000 VA |
| Kształt fali wyjściowej: | Sinusoida |
| Eliminowanie zakłóceń: | Tak |
| Klasyfikacja energetyczna: | 480 dżule |
| Wydajność: | 98% |
| Bateria | |
| Technologia: | Kwasowo-ołowiowy |
| Czas pracy (do): | 5.3 min przy pełne obciążenie 14.8 min przy ładowanie do połowy |
| Czas ładowania: | 3 godziny |
| Charakterystyka: | Opłata serwisowa, zapieczętowane, szczelna |
| Praca w sieci | |
| Interfejs do zdalnego zarządzania: | Ethernet 10/100, USB |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy: | 1 x obsługa (Ethernet) - RJ-45 1 x obsługa (USB) - USB 4 pin Typ B 1 x EPO (emergency power off) 1 x szeregowo - RJ-45 |
| Gniazda rozszerzeń: | 1 (całkowity) / 1 (wolna) x SmartSlot |
| Różne | |
| Charakterystyka: | Alarm dźwiękowy, wyświetlacz LCD |
| Zgodność z normami: | C-Tick, VDE, IEC 60950, EN 50091-2, RoHS, EN 50091-1, REACH, EN 62040-2, IP20, EAC |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie: | APC PowerChute Business Edition |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 3 lata Gwarancja ograniczona - baterie - 2 lata |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 0–95% (niekondensująca) |
| Emisja dźwięku: | 55 dBA |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość: | 43.2 cm |
| Głębokość: | 71.5 cm |
| Wysokość: | 26.3 cm |
| Waga: | 111.82 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa: | 60 cm |
| Głębokość transportowa: | 1 m |
| Wysokość transportowa: | 46.1 cm |
| Waga transportowa: | 130 kg |
| Informacja o kompatybilnosci | |
| Zaprojektowany dla: | P/N: ACCS1000, ACCS1001, ACCS1002, ACCS1003, ACCS1004, ACCS1005, ACCS1006, ACCS1007, ACDC1015, ACDC1016, ACDC1017, ACDC1019, ACDC1020, ACDC2513, ACF001, ACF002, AP5017, AP5602, AP5606, AP5607, AP5616, AP92200, AP9290, AR2400, AR2400FP1, AR2401, AR2407, AR2480, AR2487, AR2487G, AR2500, AR2507, AR2580, AR2587, AR3000, AR3100, AR3100G, AR3100SP, AR3100SP1, AR3100SP2, AR3100TAA, AR3100W, AR3100X609, AR3100X610, AR3100X617, AR3101, AR3104, AR3104SP1, AR3105, AR3105SP, AR3105W, AR3107, AR3107G, AR3107SP, AR3107X609, AR3107X610, AR3107X617, AR3130, AR3150, AR3150SP, AR3150SP1, AR3150SP2, AR3150W, AR3150X609, AR3150X610, AR3150X617, AR3155, AR3155SP, AR3155W, AR3157, AR3157SP, AR3157X609, AR3157X610, AR3157X617, AR3200, AR3300, AR3300G, AR3300SP, AR3300W, AR3300X609, AR3300X610, AR3300X617, AR3305, AR3305SP, AR3305W, AR3307, AR3307SP, AR3307W, AR3307X609, AR3307X610, AR3307X617, AR3350, AR3350SP, AR3350W, AR3350X609, AR3350X610, AR3350X617, AR3355, AR3355SP, AR3355W, AR3357, AR3357SP, AR3357X609, AR3357X610, AR3357X617, AR7007, AR7050, AR7057, AR8135BLK, NBWL0356A |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.