{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| 11-calowy iPad Air firmy Apple zwiększa produktywność i kreatywność dzięki swoim imponującym funkcjom. Wyposażony w wyświetlacz Liquid Retina zapewnia żywe obrazy i obsługuje funkcję Apple Pencil, umożliwiając użytkownikom płynne szkicowanie, robienie notatek i dodawanie adnotacji do dokumentów. Urządzenie obsługuje szeroką gamę kolorów wraz z HDR10 i Dolby Vision, zapewniając wciągające wrażenia wizualne. Potężny chip M4 łączy funkcjonalność z wysoką wydajnością, dzięki czemu idealnie nadaje się do wielozadaniowości lub aplikacji wymagających dużej mocy obliczeniowej. Ten iPad Air został zaprojektowany z myślą o wszechstronności, umożliwiając łączność dzięki technologii 5G i e-SIM. Dzięki długotrwałej baterii litowo-polimerowej urządzenie zapewnia niezawodną wydajność przez długie godziny użytkowania. Przedni i tylny aparat, wyposażony w funkcje Smart HDR i stabilizacji kinowej, zapewnia wysoką jakość zdjęć i filmów. Ten tablet stanowi idealną równowagę między przenośnością a wydajnością, dzięki czemu jest cennym dodatkiem zarówno w środowisku osobistym, jak i zawodowym. |
|
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | APPLE 11inch iPad Air Wi-Fi + Cellular 128GB - Space Grey |
| Opis: | Apple 11-inch iPad Air M4 Wi-Fi + Cellular - Tablet - 128 GB - 11" IPS (2360 x 1640) - 3G, 4G, 5G - kosmiczna szarość |
| EAN: | 0195950810318 |
| Reklamacje: | 12 miesięcy w serwisie |
| Ogólne | |
| Typ produktu: | Tablet |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej: | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2556299 |
| Klasa energii: | Klasa G |
| Ustawa o danych UE: | Https://regulatoryinfo.apple.com/eudataact |
| System operacyjny: | Apple iPadOS 26 |
| Inteligencja Apple'a: | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Typ: | 11" IPS - podświetlenie LED |
| Rozdzielczość: | 2360 x 1640 (264 ppi) |
| Ekran dotykowy: | Wielodotykowy |
| Jasność obrazu: | 500 cd/m² |
| Cechy: | Antyrefleks, Zoom, w pełni laminowany wyświetlacz, wyświetlacz True Tone, zgodność z HDR10, powłoka oleofobowa odporna na odciski palców, jasność HLG, wyświetlacz Liquid Retina, P3 Wide Color Gamut, ekran wielodotykowy, Dolby Vision, HDR10+, zgodność HDR, obsługa Apple Pencil Pro, obsługa Apple Pencil (USB‑C), Pływanie Apple Pencil |
| Procesor | |
| Procesor: | Apple M4 |
| Ilość rdzeni: | 8-rdzeniowy |
| Rdzenie wydajnościowe: | 3 |
| Wydajne rdzenie: | 5 |
| Jednostka przetwarzania neuronowego (NPU) | |
| Rodzina procesorów sztucznej inteligencji: | Apple |
| Model procesora sztucznej inteligencji: | 16-core Neural Engine |
| Pamięć | |
| Pamięć: | 128 GB |
| RAM: | 12 GB |
| Komunikacja | |
| Typ karty SIM: | Elektroniczna karta SIM (e-SIM) |
| Technologia komórkowa: | 3G, 4G, 5G |
| Cellular Protocols: | UMTS, HSPA, HSPA+, DC-HSDPA, FDD LTE, TDD LTE, 5G NR |
| Pasmo: | UMTS/HSPA/HSPA+/DC-HSDPA 850/900/1700/2100/1900/2100 / 5G NR n1/2/3/5/7/8/12/14/20/25/26/28/29/30/38/40/41/48/66/70/71/75/77/78/79 / LTE FDD B1/2/3/4/5/7/8/11/12/13/14/17/18/19/20/21/25/26/28/29/30/32/66/71 / TD-LTE B34/38/39/40/41/42/48 |
| Połączenie bezprzewodowe: | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 6.0 |
| Protokoły zabezpieczeń i charakterystyka: | Technologia 2x2 MIMO, technologia 4x4 MIMO |
| Aparat Tylny | |
| Rozdzielczość czujnika: | 12 Megapikseli |
| Zoom aparatu: | 5z zoom cyfrowy |
| Konfiguracja Ostrości: | Automatyczna |
| Przesłona Obiektywu: | F/1,8 |
| Liczba Elementów Obiektywu: | Pięcioczęściowy |
| Tryb HDR: | Smart HDR 4 |
| Tryby Aparatu: | Tryb Seryjny, Panorama, Tryb upływ czasu, tryb Zwolnione tempo, przechwytywanie szerokiego koloru i Zdjęcia Live, Szeroki |
| Rozdzielczości Wideo: | 1920 x 1080 (1080p) at 30 fps, 1920 x 1080 (1080p) przy 60 kl./s, 1280 x 720 (720p) przy 30 fps, film w Zwolnionym tempie 1920 x 1080 (1080p) przy 120 fps, 3840 x 2160 (4K) at 30 fps, 3840 x 2160 (4K) przy 60 fps, 3840 x 2160 (4K) przy 24 fps, 1920 x 1080 (1080p) przy 25 fps, Film w zwolnionym tempie 1920 x 1080 (1080p) przy 240 fps, 3840 x 2160 (4K) przy 25 fps |
| Funkcje: | Szafirowo-kryształowa osłona obiektywu, Kinowa stabilizacja wideo, funkcja Focus Pixels, Automatyczna stabilizacja obrazu, zbliżanie Odtwarzania, geotagowanie, Nagranie wideo z ciągłym autofokusem, wideo Upływ czasu ze stabilizacją, Panorama (do 63 Mpx), Przechwytywanie obrazu HEIF, Rozszerzony dynamiczny zakres wideo przy 30 fps, przechwytywanie obrazu JPEG |
| Aparat Przedni | |
| Rozdzielczość czujnika: | 12 megapikseli |
| Rozwartość optyczna obiektywu: | F/2,0 |
| Tryb HDR: | Smart HDR 4 |
| Tryby Aparatu: | Tryb Seryjny, Tryb upływ czasu, tryb pionowy, przechwytywanie szerokiego koloru i Zdjęcia Live, Krajobraz, Środek sceny |
| Źródło Światła: | Retina Flash with True Tone |
| Rozdzielczości Wideo: | 1920 x 1080 (1080p) at 30 fps, 1920 x 1080 (1080p) przy 60 kl./s, 1920 x 1080 (1080p) przy 25 fps |
| Cechy: | Kamera FaceTime HD, Automatyczna stabilizacja obrazu, stabilizacja obrazu Cinematic, Rozszerzony zakres dynamiki wideo przy 30 fps, Wideo poklatkowe ze stabilizacją, Korekcja obiektywu |
| System nawigacji | |
| Odbiornik: | GPS/GNSS |
| Multimedia | |
| Grafika: | Apple M4 9-core |
| Obsługiwane standardy dźwięku cyfrowego: | AAC, MP3, FLAC, Apple Lossless, Dolby Atmos, Dolby Digital, Dolby Digital Plus |
| Obsługiwane standardy obrazu cyfrowego: | HEVC, ProRes, ProRes RAW, AV1, H.264 (do 8K) |
| Maksymalna rozdzielczość zewnętrzna: | 6K |
| Audio: | Dwa mikrofony, głośniki stereo poziome |
| Urządzenie wejściowe | |
| Urządzenia zabezpieczające: | Czytnik odcisków palców |
| Oprogramowanie | |
| Wstępnie załadowane oprogramowanie: | Zegar, Mail, Kalkulator, Gry, Notes, Kalendarz, Kontakty, Messages, Phone, Camera, Files, FaceTime, Photo Booth, Safari, Photos, App Store, Maps, News, Stocks, iMovie, Weather, Siri, Books, przypomnienia, Music, Settings, Voice Memos, iTunes Store, Numbers, GarageBand, Pages, Keynote, Podcasts, Health, Apple Pay, Apple TV App, Home, Measure, Tips, Find My, Shortcuts, Translate, Magnifier, Clips, Swift Playgrounds, Support, Freeform, Passwords, Invites, Journal, Preview, Apple Store |
| Wymagany system do połączenia z PC | |
| Wymagany system operacyjny: | Windows 10 lub nowszy, Apple macOS Catalina 10.15 lub nowsza wersja, Apple macOS High Sierra 10.13 - Apple macOS Mojave 10.14.6 |
| Rozszerzanie i łączność | |
| Interfejsy: | 1 x USB-C/DisplayPort 1 x Smart Connector 1 x złącze magnetyczne |
| Bateria | |
| Technologia: | Litowo-polimerowa |
| Pojemność: | 28.93 Wh |
| Czas pracy: | Do 10 godzin |
| Szczegóły czasu pracy: | Wyszukiwarka sieci Wi-Fi: do 10 godzina(y) Odtwarzanie video: do 10 godzina(y) Przeszukiwanie sieci nad siecią danych komórkowych: do 9 godzina(y) |
| Wytrzymałość baterii na cykl: | 62 godz. |
| Wytrzymałość akumulatora w cyklach: | 1000 |
| Różne | |
| Kolor: | Kosmiczna szarość |
| Materiał obudowy: | Aluminium |
| Czujniki: | Przyspieszeniomierz, czujnik światła otoczenia, żyroskop 3-osiowy, kompas cyfrowy, barometr, czujnik Touch ID |
| Cechy: | Czytnik ekranu VoiceOver, AirPlay, dyktowanie, AssistiveTouch, nie zwiera PCW, mikrolokalizacja iBeacon, Voice Control, zaokrąglone rogi, Closed Captions, Switch Control, Spoken Content, Spatial Audio, silnik dekodowania wideo, silnik kodowania wideo, silnik kodowania i dekodowania ProRes, Real-Time Text (RTT), audiodeskrypcja, napisy, Napisy na Żywo, dekodowanie AV1, przyspieszone sprzętowo śledzenie promieni, pasmo pamięci 120 GB/s, sprzętowo przyspieszane kodeki 8K HEVC, 4K H.264, ProRes oraz ProRes RAW, Bezprzewodowy układ sieciowy Apple N1, Modem komórkowy Apple C1X |
| Dołączone przewody: | Kabel do ładowania USB-C - 1 m |
| Swoiste Tempo Pochłaniania Energii (SAR): | 1.5 W/kg (body) 1.5 W/kg (kończyna) |
| Klasa naprawialności: | Klasa C |
| Klasa niezawodności po wielokrotnych upadkach: | Klasa E |
| Klasa ochrony przed wodą i pyłem: | IP42 |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość: | 17.85 cm |
| Głębokość: | 0.61 cm |
| Wysokość: | 24.76 cm |
| Waga: | 465 g |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat ENERGY STAR: | Tak |
| Ślad Węglowy: | 74 emisja węgla w kg |
| Metale Ziem Rzadkich: | 100% przetworzonych pierwiastków ziem rzadkich we wszystkich magnesach |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 1 rok Wsparcie techniczne - konsultacja telefoniczna - 90 dni |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 5–95% (niekondensująca) |
| Min. temperatura przechowywania: | -20 °C |
| Maks. temperatura przechowywania: | 45 °C |
| Maksymalna wysokość robocza: | 3 km |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.