{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Ostatnie sztuki
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 47370026
Kod producenta: MWUU3ZE/A
Stan magazynowy: 3 szt.
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 12
Waga: 9,46 kg
| Opis | |
| IMac. Najlepszy komputer stacjonarny typu "wszystko w jednym". Stworzony dla Apple Intelligence [1]. Dzięki układowi M4 przeglądanie stron internetowych i wielozadaniowość w aplikacjach są jeszcze szybsze. Dzięki oszałamiającemu 24-calowemu wyświetlaczowi Retina 4,5K [2] o kultowym wyglądzie oraz zaawansowanej kamerze, mikrofonom i głośnikom iMac doskonale nadaje się do pracy i zabawy. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | APPLE 24inch iMac with Retina 4.5K display: M4 chip with 10-core CPU and 10-core GPU 16GB 256GB SSD Silver |
| Opis: | Apple iMac with 4.5K Retina display - Wszystko-w-jednym M4 - RAM 16 GB - SSD 256 GB - Apple M4 10-core - Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 - macOS Sequoia 15.0 - monitor: LED 24" 4480 x 2520 (4.5K) - klawiatura: Międzynarodowy Angielski - srebrny |
| EAN: | 0195949594885 |
| Reklamacje: | 12 miesięcy w serwisie |
| Ogólne | |
| Typ: | Komputer osobisty |
| Rodzaj produktu: | Wszystko-w-jednym |
| Wbudowane urządzenia: | Macierz kształtowania wiązki 3 mikrofonów, 6 głośników z systemem woofers eliminujących drgania |
| Kolor: | Srebrny |
| Procesor / Chipset | |
| CPU: | Apple M4 |
| Ilość rdzeni: | 10-rdzeniowy |
| Ilość procesorów: | 1 |
| Max ilość procesorów: | 1 |
| Główne cechy procesora: | Silnik dekodowania wideo, śledzenie promieni przyspieszane sprzętowo, silnik kodowania i dekodowania ProRes, dekodowanie AV1, 120 GB/s przepustowości pamięci, silnik kodowania wideo, sprzętowe przyspieszenie H.264, HEVC, ProRes i ProRes RAW |
| Jednostka przetwarzania neuronowego (NPU) | |
| Jednostka przetwarzania neuronowego (NPU): | 16-core Neural Engine |
| RAM | |
| Zainstalowana: | 16 GB |
| Cechy konfiguracji: | Zunifikowana pamięć |
| Napęd dyskowy | |
| Typ: | SSD - przylutowana |
| Pojemność: | 1 x 256 GB |
| Napęd optyczny | |
| Typ: | Bez napędu optycznego |
| Monitor | |
| Typ monitora: | LED |
| Wielkość przekątnej: | 24" |
| Rozdzielczość natywna: | 4480 x 2520 (4.5K) |
| Wyświetlacz szerokoekranowy: | Tak |
| Gęstość pikseli (ppi): | 218 |
| Jasność obrazu: | 500 cd/m² |
| Cechy monitora: | Wyświetlacz Retina, HDR (szeroki zakres dynamiki), zgodność z HDR10, jasność HLG, P3 Wide Color Gamut, technologia True Tone, szkło standardowe, Dolby Vision, HDR10+ |
| Sterownik grafiki | |
| Procesor graficzny: | Apple M4 10-core |
| Interfejsy wideo: | USB-C |
| Maksymalna ilość obsługiwanych monitorów: | 2 |
| Do zastosowań multimedialnych | |
| Obsługiwane standardy dźwięku cyfrowego: | AAC, MP3, FLAC, Apple Lossless, Dolby Atmos, Dolby Digital, Dolby Digital Plus |
| Obsługiwane standardy obrazu cyfrowego: | H.264, HEVC, ProRes, ProRes RAW, AV1 |
| Wyjście sygnału audio | |
| Tryb wyjścia dźwięku: | Stereo |
| Zgodność z normami: | Dolby Atmos |
| Dołączone głośniki: | 6 x kanał prawy / lewy |
| Aparat fotograficzny | |
| Aparat fotograficzny: | Tak |
| Rozdzielczość (MP): | 12 Mpx |
| Rozdzielczość: | 1080p |
| Cechy: | Zaawansowany procesor sygnału obrazu (ISP), wsparcie widoku biurka, kamera na środku sceny |
| Urządzenie wejściowe | |
| Typ: | Mysz, klawiatura |
| Klawiatura | |
| Nazwa klawiatury: | Apple Magic Keyboard with Touch ID |
| Możliwość dołączenia: | Bezprzewodowe |
| Interfejs: | Bluetooth |
| Lokalizacja i układ: | Międzynarodowy Angielski |
| Mysz | |
| Nazwa myszy: | Apple Magic Mouse |
| Możliwość dołączenia: | Bezprzewodowa |
| Technologia: | Laser |
| Interfejs: | Bluetooth |
| Cechy: | Multi-Touch |
| Wejście sygnału audio | |
| Typ: | 3 mikrofony z formowaniem wiązki |
| Praca w sieci | |
| Obsługa sieci bezprzewodowej LAN: | Tak |
| Protokół komunkacyjny danych: | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy: | 4 x Thunderbolt 4/USB4/DisplayPort 1 x słuchawki |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie: | Zestaw akcesoriów |
| Dołączone przewody: | Kabel do ładowania USB-C |
| Zgodność z normami: | Bez BFR, PVC-free, bez Rtęci, Bez arszeniku |
| Zasilanie | |
| Rodzaj urządzenia: | Zasilacz z gigabitowym Ethernetem |
| Wymagane napięcie: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Moc wyjściowa: | 143 wat |
| System operacyjny / Oprogramowanie | |
| Dołączony system operacyjny: | Apple macOS Sequoia 15.0 |
| Oprogramowanie: | Apple iMovie, Apple Safari, Apple GarageBand, Photo Booth, Apple Time Machine, Apple FaceTime, Apple Preview, poczta, mapy, zdjęcia, przypomnienia, App Store, muzyka, kontakty, zapasy, notatki, pogoda, kalendarz, Siri, Messages, Apple Keynote, Apple Pages, Apple Numbers, News, Voice Memos, Podcasts, Home, Apple TV, Find My, Apple Books, Apple Shortcuts, Apple QuickTime Player, Apple Freeform, Odbicie iPhone'a |
| Inteligencja Apple: | Tak |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat ENERGY STAR: | Tak |
| Metale Ziem Rzadkich: | 99% pierwiastków ziem rzadkich z recyklingu |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 1 rok Wsparcie techniczne - konsultacja telefoniczna - 90 dni |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość: | 54.7 cm |
| Głębokość: | 14.7 cm |
| Wysokość: | 46.1 cm |
| Waga: | 4.44 kg |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 10 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 5 - 90% RH (non-condensing) |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.