{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Pasek sportowy Nike, wykonany ze specjalnie opracowanego, zaawansowanego materiału, jest mocny i wytrzymały, a jednocześnie zaskakująco miękki. Gładki, zwarty materiał jest przyjemny w dotyku i elegancko oplata nadgarstek. A innowacyjne zapięcie zapewnia idealne dopasowanie. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | APPLE 46mm Blue Ribbon Nike Sport Band - M/L |
| Opis: | Apple Nike - Pasek do inteligentny zegarek - 46mm - M/L (na nadgarstki 160-210 mm) - niebieska wstążka - dla Watch Hermès Series 9, SE 3, Series 10, Series 11, Series 8, Series 9, Ultra 2, Ultra 3 |
| EAN: | 0195950648225 |
| Reklamacje: | 12 miesięcy w serwisie |
| Ogólne | |
| Typ produktu: | Pasek do zegarka |
| Przeznaczenie: | Inteligentny zegarek |
| Zgodne Rozmiary Etui: | 44 mm, 45 mm, 46 mm, 49 mm |
| Rozmiar paska: | M/L (na nadgarstki 160-210 mm) |
| Typ sprzączki do paska: | Zaszewka |
| Tworzywo produktu: | Aluminium, fluoroelastomer |
| Kolor: | Niebieska wstążka |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Ograniczona gwarancja - 1 rok |
| Informacja o kompatybilnosci | |
| Zaprojektowany dla: | Apple Watch Edition (42 mm), Edition Series 2 (42 mm), Edition Series 3 (GPS + Cellular) (42 mm), Edition Series 3 (GPS) (42 mm), Edition Series 5 (GPS + Cellular) (44 mm), Edition Series 6 (GPS + Cellular) (44 mm), Hermès Cuff (42 mm), Hermès Double Buckle Cuff Series 2 (42 mm), Hermès Double Tour Series 2 (42 mm), Hermès Series 2 (42 mm), Hermès Series 3 (GPS + Cellular) (42 mm), Hermès Series 4 (GPS + Cellular) (44 mm), Hermès Series 5 (GPS + Cellular) (44 mm), Hermès Series 6 (GPS + Cellular) (44 mm), Hermès Series 7 (GPS + Cellular) (45 mm), Hermès Series 9 (GPS + Cellular) (45 mm), Hermès Single Tour (42 mm), Hermès Single Tour Series 2 (42 mm), Nike SE (GPS + Cellular) (44 mm), Nike SE (GPS) (44 mm), Nike Series 5 (GPS + Cellular) (44 mm), Nike Series 5 (GPS) (44 mm), Nike Series 6 (GPS + Cellular) (44 mm), Nike Series 6 (GPS) (44 mm), Nike Series 7 (GPS + Cellular) (45 mm), Nike Series 7 (GPS) (45 mm), Nike+ Series 2 (42 mm), Nike+ Series 3 (GPS + Cellular) (42 mm), Nike+ Series 3 (GPS) (42 mm), Nike+ Series 4 (GPS + Cellular) (44 mm), Nike+ Series 4 (GPS) (44 mm), Original (42 mm), SE (44 mm), SE (GPS + Cellular) (44 mm), SE (GPS) (44 mm), SE 3 (GPS + Cellular) (44 mm), SE 3 (GPS) (44 mm), Series 1 (42 mm), Series 10 (GPS + Cellular) (46 mm), Series 10 (GPS) (46 mm), Series 11 (GPS + Cellular) (46 mm), Series 11 (GPS) (46 mm), Series 2 (42 mm), Series 3 (GPS + Cellular) (42 mm), Series 3 (GPS) (42 mm), Series 4 (GPS + Cellular) (44 mm), Series 4 (GPS) (44 mm), Series 5 (GPS + Cellular) (44 mm), Series 5 (GPS) (44 mm), Series 6 (GPS + Cellular) (44 mm), Series 6 (GPS) (44 mm), Series 7 (GPS + Cellular) (45 mm), Series 7 (GPS) (45 mm), Series 8 (GPS + Cellular) (45 mm), Series 8 (GPS) (45 mm), Series 9 (GPS + Cellular) (45 mm), Series 9 (GPS) (45 mm), Sport (42 mm), Ultra (49 mm), Ultra 2 (49 mm), Ultra 3 (49 mm) |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.