{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Obecnie brak - zapytaj o dostępność
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 4327132
Kod producenta: MK7V3FD/A
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 194252529249
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 12
Waga: 0,65 kg
| Opis | |
| iPad wszystko potrafi. Więc bez trudu poradzi sobie ze wszystkim. Nieważne, czy realizujesz komercyjny projekt, czy wyrażasz się twórczo albo grasz we wciągającą grę - na iPadzie wszystko jest proste i sprawia mnóstwo frajdy. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | APPLE iPad mini 8.3inch WiFi 256GB Starlight A15 Bionic Chip Liquid Retina Display |
| Opis: | Apple iPad mini Wi-Fi - 6. generacja - tablet - 256 GB - 8.3" IPS (2266 x 1488) - światło gwiazdk |
| EAN: | 0194252529249 |
| Gwarancja producenta: | 12 miesięcy w serwisie |
| Ogólne | |
| Typ produktu: | Tablet |
| System operacyjny: | Apple iPadOS 15 |
| Wyświetlacz | |
| Typ: | 8.3" IPS - podświetlenie LED |
| Rozdzielczość: | 2266 x 1488 (326 ppi) |
| Ekran dotykowy: | Wielodotykowy |
| Jasność obrazu: | 500 cd/m² |
| Cechy: | Antyrefleks, wyświetlacz edge-to-edge, nie zawiera BFR/PVC, bezrtęciowy, bez berylu, bez arszeniku, w pełni laminowany wyświetlacz, wyświetlacz True Tone, zgodność z HDR10, powłoka oleofobowa odporna na odciski palców, wyświetlacz Liquid Retina, P3 Wide Color Gamut, obsługa Apple Pencil (2. generacji), Dolby Vision |
| Procesor | |
| Procesor: | Apple A15 Bionic |
| Ilość rdzeni: | 6-rdzeniowy |
| Pamięć | |
| Pamięć: | 256 GB |
| Komunikacja | |
| Połączenie bezprzewodowe: | Bluetooth 5.0, 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Aparat Tylny | |
| Rozdzielczość czujnika: | 12 Megapikseli |
| Zoom aparatu: | 5z zoom cyfrowy |
| Konfiguracja Ostrości: | Automatyczna |
| Przesłona Obiektywu: | F/1,8 |
| Liczba Elementów Obiektywu: | Pięcioczęściowy |
| Tryb HDR: | Smart HDR 3 |
| Tryby Aparatu: | Tryb Seryjny, Panorama, Tryb upływ czasu, tryb Zwolnione tempo, przechwytywanie szerokiego koloru i Zdjęcia Live, Szeroki |
| Źródło Światła: | Flesz LED quad True Tone |
| Rozdzielczości Wideo: | 1920 x 1080 (1080p) at 30 fps, 1920 x 1080 (1080p) przy 60 kl./s, 1280 x 720 (720p) przy 30 fps, film w Zwolnionym tempie 1920 x 1080 (1080p) przy 120 fps, 3840 x 2160 (4K) at 30 fps, 3840 x 2160 (4K) przy 60 fps, 3840 x 2160 (4K) przy 24 fps, 1920 x 1080 (1080p) przy 25 fps, Film w zwolnionym tempie 1920 x 1080 (1080p) przy 240 fps, 3840 x 2160 (4K) przy 25 fps |
| Funkcje: | Kinowa stabilizacja wideo, funkcja Focus Pixels, Automatyczna stabilizacja obrazu, zbliżanie Odtwarzania, geotagowanie, Nagranie wideo z ciągłym autofokusem, wideo Upływ czasu ze stabilizacją, Zaawansowane usuwane czerwonych oczu, Panorama (do 63 Mpx), Przechwytywanie obrazu HEIF, Rozszerzony dynamiczny zakres wideo przy 30 fps, przechwytywanie obrazu JPEG |
| Aparat Przedni | |
| Rozdzielczość czujnika: | 12 megapikseli |
| Rozwartość optyczna obiektywu: | F/2,4 |
| Pole Widzenia (FoV): | 122 stopnie |
| Tryb HDR: | Smart HDR 3 |
| Tryby Aparatu: | Tryb Seryjny, Tryb upływ czasu, Zdjęcia Live, przechwytywanie szerokiego koloru i Zdjęcia Live, Tryb Ultra Szeroki, Środek sceny |
| Źródło Światła: | Lampa błyskowa Retina |
| Rozdzielczości Wideo: | 1920 x 1080 (1080p) at 30 fps, 1920 x 1080 (1080p) przy 60 kl./s, 1920 x 1080 (1080p) przy 25 fps |
| Cechy: | Kamera FaceTime HD, Automatyczna stabilizacja obrazu, stabilizacja obrazu Cinematic, Rozszerzony zakres dynamiki wideo przy 30 fps, Wideo poklatkowe ze stabilizacją, Korekcja obiektywu |
| Multimedia | |
| Obsługiwane standardy dźwięku cyfrowego: | Audible, MP3, FLAC, Apple Lossless, AC-3, AAC-LC, LPCM, Audible AAX, Audible AAX+, ochrona AAC, EAC3, HE-AAC v1, HE-AAC v2, Dolby Atmos |
| Obsługiwane standardy obrazu cyfrowego: | H.264, HEVC, MPEG-4 Part 2, Motion JPEG |
| Audio: | Dwa mikrofony, dwa głośniki stereo |
| Urządzenie wejściowe | |
| Urządzenia zabezpieczające: | Czytnik odcisków palców |
| Oprogramowanie | |
| Wstępnie załadowane oprogramowanie: | Zegar, Mail, Notes, Kalendarz, Kontakty, Messages, Camera, Files, FaceTime, Photo Booth, Safari, Photos, App Store, Maps, News, Stocks, Siri, Books, przypomnienia, Music, Settings, Voice Memos, iTunes Store, Podcasts, Apple Pay, Apple TV App, Home, Measure, Tips, Find My, Shortcuts |
| Wymagany system do połączenia z PC | |
| Wymagany system operacyjny: | Windows 10 lub nowszy, Apple MacOS X 10.11.6 El Capitan lub nowsza wersja |
| Rozszerzanie i łączność | |
| Interfejsy: | 1 x USB-C 3.1 Gen 1/DisplayPort 1 x złącze magnetyczne |
| Bateria | |
| Technologia: | Litowo-polimerowa |
| Pojemność: | 19.3 Wh |
| Czas pracy: | Do 10 godzin |
| Szczegóły czasu pracy: | Wyszukiwarka sieci Wi-Fi: do 10 godzina(y) Odtwarzanie video: do 10 godzina(y) |
| Różne | |
| Kolor: | Światło gwiazdk |
| Materiał obudowy: | Aluminium |
| Czujniki: | Przyspieszeniomierz, czujnik światła otoczenia, żyroskop 3-osiowy, kompas cyfrowy, barometr, czujnik Touch ID |
| Cechy: | Czytnik ekranu VoiceOver, AirPlay, dyktowanie, AssistiveTouch, technologia MIMO, mikrolokalizacja iBeacon, Voice Control, Magnifier, Closed Captions, Switch Control, 16-rdzeniowy Neural Engine |
| Akcesoria w zestawie: | Zasilacz |
| Dołączone przewody: | Kabel do ładowania USB-C - 1 m |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość: | 13.48 cm |
| Głębokość: | 0.63 cm |
| Wysokość: | 19.54 cm |
| Waga: | 293 g |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat ENERGY STAR: | Tak |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 1 rok Wsparcie techniczne - konsultacja telefoniczna - 90 dni |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 5–95% (niekondensująca) |
| Min. temperatura przechowywania: | -20 °C |
| Maks. temperatura przechowywania: | 45 °C |
| Maksymalna wysokość robocza: | 3 km |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.