{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Ostatnie sztuki
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 48117478
Kod producenta: MDE04ZE/A
Stan magazynowy: 3 szt.
Kod EAN: 195950489194
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 12
Waga: 2,34 kg
| Opis | |
| Poznaj wydajność Apple MacBook Pro, notebooka zaprojektowanego z myślą o kreatywnych profesjonalistach. Ten laptop jest wyposażony w 14,2-calowy wyświetlacz Liquid Retina XDR o natywnej rozdzielczości 3024 x 1964, który zapewnia żywe kolory i jasność obrazu. Wysoki poziom jasności i technologia ProMotion zapewniają płynną i responsywną interakcję, zwiększając Twoją produktywność. MacBook Pro jest wyposażony w solidny układ M5 z 10-rdzeniowym procesorem i 16-rdzeniowym silnikiem Neural Engine, zapewniającym moc obliczeniową niezbędną do wykonywania wymagających zadań. Zaawansowany system graficzny obsługujący sprzętowe przyspieszanie kodowania wideo pozwala na realizację projektów wideo. Urządzenie jest wyposażone w responsywną klawiaturę i gładzik Force Touch, które sprawiają, że nawigacja jest intuicyjna, a zintegrowana kamera FaceTime HD 1080p poprawia jakość wideokonferencji. |
|
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | APPLE MacBook Pro 14inch M5 chip with 10-core CPU and 10-core GPU 16GB 512GB SSD - Space Black |
| Opis: | Apple MacBook Pro - M5 - Apple M5 10-core - 16 GB RAM - 512 GB SSD - 14.2" 3024 x 1964 @ 120 Hz - Wi-Fi 6E, Bluetooth - kosmiczna czerń -klawiatura: Międz. Ang. |
| EAN: | 0195950489194 |
| Reklamacje: | 12 miesięcy w serwisie |
| Ogólne | |
| Typ produktu: | Komputer przenośny |
| System operacyjny: | Apple macOS Tahoe 26 |
| Procesor / Chipset | |
| CPU: | Apple M5 |
| Ilość rdzeni: | 10-rdzeniowy |
| Rdzenie wydajnościowe: | 4 |
| Wydajne rdzenie: | 6 |
| Cechy: | Sprzętowo przyspieszany ray tracing, Przyspieszacze neuronowe, przepustowość pamięci 153 GB/s |
| Jednostka przetwarzania neuronowego (NPU) | |
| Jednostka przetwarzania neuronowego (NPU): | 16-core Neural Engine |
| Pamięć | |
| RAM: | 16 GB (zunifikowana pamięć) |
| Główn pamięć: | 512 GB SSD przylutowana |
| Wyświetlacz | |
| Typ: | 14.2" |
| Rozdzielczość: | 3024 x 1964 |
| Częstotliwość synchr. pionowej przy maks. rozdzielczości: | 120 Hz |
| Szeroki ekran: | Tak |
| Gęstość pikseli (ppi): | 254 |
| Jasność obrazu: | 1000 cd/m² |
| Obsługa kolorów: | 1 miliard kolorów |
| Charakterystyka: | Zoom, technologia ProMotion, zgodność z HDR10, jasność HLG, P3 Wide Color Gamut, Ekstremalny Zakres Dynamiczny (XDR), technologia True Tone, szkło standardowe, Dolby Vision, maks. jasność ekranu 1000 cd/m², szczytowa jasność 1600 cd/m² (HDR), HDR10+, wyświetlacz Liquid Retina XDR, zgodność HDR |
| Nazwa klawiatury: | Apple Magic Keyboard with Touch ID |
| Audio & Video | |
| Procesor graficzny: | Apple M5 10-core |
| Maks. Liczba Obsługiwanych Monitorów: | 2 monitory zewnętrzne |
| Cechy systemu video: | Przyspieszenie sprzętowe H.264, HEVC, ProRes i ProRes RAW, silnik dekodowania wideo, silnik kodowania i dekodowania ProRes, silnik kodowania wideo, dekodowanie AV1 |
| Aparat fotograficzny: | Tak - 1080p |
| Rozdzielczość: | 12 Mpx |
| Cechy kamery: | Zaawansowany procesor sygnału obrazu (ISP), kamera FaceTime 1080p, wsparcie widoku biurka, kamera na środku sceny |
| Dźwięk: | Sześć głośników, 3 mikrofony z formowaniem wiązki |
| Zgodność z normami: | Dolby Digital Plus, Dolby Atmos, Dolby Digital |
| Cechy audio: | Wyjście: szeroki dźwięk stereo, obsługa Dźwięku Przestrzennego, głośniki niskotonowe redukujące siłę |
| Wejście | |
| Typ: | Klawiatura, trackpad Force Touch |
| Podświetlenie Klawiatury: | Tak |
| Układ klawiatury: | Międzynarodowy Angielski |
| Cechy: | Czułość nacisku, wielodotykowy touchpad, Multi-Touch Gesture Recognition, zatrzask, czujnik Touch ID |
| Komunikacja | |
| Bezprzewodowe: | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 |
| Bateria | |
| Technologia: | Litowo-polimerowa |
| Pojemność: | 72.4 Wh |
| Czas pracy: | Do 24 godziny |
| Czas pracy baterii: | Odtwarzanie video: do 24 godziny Wyszukiwarka sieci Wi-Fi: do 16 godziny |
| Połączenia & Rozszerzenie | |
| Szczegóły Interfejsu: | 3 x USB4 (supports Thunderbolt 4, DisplayPort 1.4 Alt Mode) (ładowanie) Wyjście słuchawek HDMI |
| Czytnik kart pamięci: | Tak (karta SDXC) |
| Oprogramowanie | |
| Dołączone oprogramowanie: | Apple iMovie, Apple Safari, Apple GarageBand, Photo Booth, Apple Time Machine, Apple FaceTime, Apple Preview, poczta, mapy, zdjęcia, przypomnienia, App Store, muzyka, kontakty, zapasy, notatki, pogoda, kalendarz, Siri, Messages, Apple Keynote, Apple Pages, Apple Numbers, News, Games, Voice Memos, Podcasts, Home, Apple TV, Find My, Apple Books, Apple Shortcuts, Apple QuickTime Player, Apple Freeform, Odbicie iPhone'a, Tips, Passwords, Journal, Phone |
| Inteligencja Apple: | Tak |
| Różne | |
| Kolor: | Kosmiczna czerń |
| Materiał obudowy: | Aluminium |
| Zintegrowane opcje: | Czujnik światła otoczenia |
| Ochrona: | Czytnik odcisków palców |
| Cechy: | Czytnik ekranu VoiceOver, dyktowanie, Voice Control, Closed Captions, Switch Control, ograniczenie ruchu, tekst na mowę, zwiększenie kontrastu |
| Akcesoria w zestawie: | Kabel do ładowania z USB-C na MagSafe 3 |
| Swoiste Tempo Pochłaniania Energii (SAR): | 0.6 W/kg (body) 0.6 W/kg (kończyna) |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary (szer./głęb./wys.): | 31.26 cm x 22.12 cm x 1.55 cm |
| Waga: | 1.55 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat ENERGY STAR: | Tak |
| Ślad Węglowy: | 164 emisja węgla w kg |
| Metale Ziem Rzadkich: | 100% przetworzonych pierwiastków ziem rzadkich we wszystkich magnesach |
| Zawartość Surowców z Recyklingu w Produkcie: | 45 % - materiały z recyklingu |
| Zawartość Surowców z Recyklingu w Opakowaniu: | 100 % - włókno z recyklingu |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 1 rok Wsparcie techniczne - konsultacja telefoniczna - 90 dni |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 10 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 0–90% (niekondensująca) |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.