{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Niepowtarzalne i nowatorskie rozwiązania, zastosowane w rodzinie multi, pozwalają stworzyć produkty o różnych konfiguracjach modelowych i kolorystycznych. Specjalny sposób mocowania modułów, z których powstają produkty, został zastrzeżony w UPRP. Multi M 3 posiada trzy gniazda z uziemieniem, automatyczny, zwłoczny bezpiecznik oraz możliwość zakończenia przewodu sieciowego wtykiem IEC C14. Multi M3 posiada wbudowane przesłony ochronne gniazd sieciowych. |
|
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | ARMAC M3/15/CZ Armac Listwa Zasilająca MULTI M3 (3 GNIAZDA) 1.5m czarna |
| Opis: | Armac Multi M3 - Linka zasilania - AC 230 V - 2300 wat - wejście: zasilanie - złącza wyjściowe: 3 (3 x zasilanie z 3 biegunami) - 1.5 m przewód - czarny |
| EAN: | 5904722193178 |
| Gwarancja producenta: | 24 miesiące |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Linka zasilania - zewnętrzny |
| Długość sznura: | 1.5 m |
| Kolor: | Czarny |
| Zasilacz | |
| Napięcie wejściowe: | AC 230 V |
| Częstotliwość wyjściowa: | 50 Hz |
| Wymagana częstotliwość: | 50 Hz |
| Złącza wejściowe: | 1 x zasilanie |
| Rodzaje złącz wyjściowych zasilania: | 3 x gniazdo power 3-pole |
| Napięcie wyjściowe: | AC 230 V 50 Hz |
| Maksymalne natężenie prądu: | 10 A |
| Zasilanie: | 2300 wat |
| Eliminowanie zakłóceń: | Tak |
| Klasyfikacja energetyczna: | 155 dżule |
| Zabezpieczenie obwodu: | Bezpiecznik |
| Różne | |
| Dołączone przewody: | Kabel zasilający - zintegrowany - 1.5 m |
| Charakterystyka: | Podświetlany przełącznik wł./wył. |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 5 lat |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość: | 6 cm |
| Głębokość: | 28.5 cm |
| Wysokość: | 5 cm |
| Waga: | 226 g |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.