{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Produkt: | |
| Nazwa: | ART DESKTOP HOLDER FOR PC CASING M-01 |
| Opis: | ART PCM-01 - Wspornik ścienny systemu - do montażu na ścianie, do montażu pod biurkiem - czarny |
| EAN: | 5906721170921 |
| Gwarancja producenta: | 24 miesiące |
| Ogólne | |
| Rodzaj produktu: | Wspornik ścienny systemu |
| Umiejscowienie / Montaż: | Do montażu na ścianie, do montażu pod biurkiem |
| Tworzywo produktu: | Metal |
| Głębokość: | 10.6 cm |
| Wysokość: | 17.5 cm |
| Waga maksymalnego obciążenia: | 10 kg |
| Regulowana szerokość: | 34.3-56.5 cm |
| Kolor: | Czarny |
| Wykończenie: | Malowana farbą proszkową |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.