{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Obecnie brak - zapytaj o dostępność
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 3637986
Kod producenta: RAMM L-02
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 5901812013767
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 24
Waga: 6,11 kg
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | ART RAMM L-02 ART UCHWYT BIURKOWY DO 2 MONITORÓW LED/LCD 13-27 L-02 seria PREMIUM |
| Opis: | ART L-02 - Zestaw do montażu - dla 2 wyświetlacze LCD - aluminium, stal, miedź - czarny - rozmiar ekranu: 13"-27" - montaż na biurku |
| EAN: | 5901812013767 |
| Gwarancja producenta: | 24 miesiące |
| Ogólne | |
| Szerokość: | 75.6 cm |
| Głębokość: | 10 cm |
| Wysokość: | 44.6 cm |
| Materiał: | Aluminium, stal, miedź |
| Kolor: | Czarny |
| Zawartość zestawu: | Elementy montażowe |
| Meble do sprzętu audiowizualnego | |
| Typ: | Zestaw do montażu |
| Zalecane użycie: | 2 wyświetlacze LCD |
| Rozmieszczenie / Montaż: | Montaż na biurku |
| Interfejs Montażowy VESA: | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm |
| Zarządzanie kablami: | Wbudowane zarządzanie kablami |
| Zalecany rozmiar stolika TV: | 13"-27" |
| Nachylenie: | -90° do 90° |
| Obrót: | 360° |
| Ustawienia: | Wyskość, pochylenie, obrót |
| Waga maksymalnego obciążenia: | 20 kg |
| Wykończenie: | Malowane proszkowo |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 2 lata |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.