{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 3932134
Kod producenta: AK-330124-020-S
Stan magazynowy: 15 szt.
Kod EAN: 4016032454328
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 24
Waga: 0,14 kg
| Opis | |
| Dzięki temu standardowi kabla, ten ultraszybki kabel HDMI spełnia wszystkie współczesne wymagania - od odtwarzania treści w wysokiej rozdzielczości UHD 8K, poprzez dwukierunkową transmisję dźwięku (ARC), aż po sterowanie urządzeniami HDMI za pośrednictwem CEC. Można również korzystać z aplikacji internetowych bez konieczności podłączania dodatkowego kabla Ethernet (HEC). Dzięki synchronizacji ruchu warg opóźnione w czasie ruchy warg należą już do przeszłości. Ponadto za pomocą tego kabla można przesyłać do 32 kanałów audio, a także cieszyć się obrazem w formacie 21:9 Cinemascope. Wydobądź więcej ze swojego odtwarzacza Blu-ray, konsoli do gier lub portalu streamingowego HD. Pozłacane styki i potrójnie ekranowany kabel zapewniają maksymalną przewodność i bezproblemową transmisję. Obsługuje również 4K 3D w 50/60 Hz. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | ASSMANN Connection Cable HDMI Ultra HighSpeed Ethernet 8K 60Hz UHD Type HDMI A/HDMI A M/M 2m |
| Opis: | DIGITUS - Ultra High Speed - kabel HDMI z Ethernet - HDMI męski do HDMI męski - 2 m - potrójnie ekranowany - czarny - obsługa 8K |
| EAN: | 4016032454328 |
| Reklamacje: | 24 miesiące |
| Ogólne | |
| Rodzaj przewodu: | Ultra High Speed - kabel HDMI z Ethernet obsługa 8K |
| Technologia: | Potrójnie ekranowany |
| Długość kabla: | 2 m |
| Charakterystyka: | HDMI Ethernet Channel (HEC), Audio Return Channel (ARC), 3D-Transmission, obsługa HDMI CEC (Consumer Electronics Control), obsługuje Dolby TrueHD, technologia Lip-Sync, obsługa HDR |
| Kolor: | Czarny |
| Złącza | |
| Złącze: | Złącze 19 pin HDMI Type A - męski |
| Złącze (Drugi Koniec): | Złącze 19 pin HDMI Type A - męski |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość: | 3 cm |
| Głębokość: | 15 cm |
| Wysokość: | 14 cm |
| Waga: | 140 g |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa: | 3 cm |
| Głębokość transportowa: | 17 cm |
| Wysokość transportowa: | 15 cm |
| Waga transportowa: | 160 g |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.