{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| ASUS 4G-N12 B1 to nie jest zwyczajny router Wi-Fi. Po prostu włóż kartę SIM 4G LTE, a zintegrowany modem nawiąże bezprzewodowe połączenie z Internetem przy wykorzystaniu superszybkiej mobilnej sieci szerokopasmowej. Cieszysz się pobieraniem danych z prędkością do 150 Mb/s oraz przesyłaniem z prędkością 50 Mb/s bez martwienia się o kompatybilność adaptera USB. Ponadto dzięki dużemu zasięgowi sygnału oraz szybkości 300 Mb/s zapewnianej przez standard Wi-Fi 802.11n skorzystasz z połączeń internetowych LTE 4G w całym swoim domu lub biurze - co świetnie sprawdzi się w takich lokalizacjach, gdzie prędkości LTE 4G są wyższe od konwencjonalnych połączeń ADSL lub Internetu kablowego. Wygodna i bezprzewodowa łączność zapewniana przez router 4G-N12 B1 umożliwi Ci płynne strumieniowanie wideo w jakości HD i szybkie udostępnianie plików w dowolnym miejscu. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | ASUS 4G-N12 B1 Modem/Router Wireless N300 LTE |
| Opis: | ASUS 4G-N12 B1 - Router bezprzewodowy - WWAN - 802.11b/g/n - 2,4 GHz obsługa nie jest częścią oferty |
| EAN: | 4718017257206 |
| Gwarancja producenta: | Brak gwarancji |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Router bezprzewodowy |
| Dostawca usług: | Obsługa nie jest częścią oferty |
| Rodzaj obudowy: | Stacjonarny |
| Technologia podłączania: | Bezprzewodowa, przewodowa |
| Protokół komunkacyjny danych: | Ethernet, Fast Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Pasmo częstotliwości: | 2,4 GHz |
| Szybkość transmisji danych: | 300 Mbps |
| Pojemność: | Sieci gościnne: 1 |
| Protokół warstwy Sieci / Transportu: | NTP, DHCP |
| Algorytm kodowania: | 128-bit WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Cechy: | Filtrowanie adresów MAC, filtrowanie adresów URL, filtrowanie adresów IP, technologia MIMO, dziennik zdarzeń, Quality of Service (QoS), Wi-Fi Protected Setup (WPS), port w trybie przekaż dalej, UPnP Media Server, przycisk resetu, wyzwalanie portu, obsługa DMZ |
| Zgodność z normami: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, UPnP |
| RAM: | 256 MB |
| Pamięć fleszowa: | 512 MB |
| Wskaźniki statusu: | Zasilanie, WAN, 3G, 4G |
| Komunikacja | |
| Typ: | Bezprzewodowy modem komórkowy |
| Cellular Protocol: | WCDMA, FDD LTE, TDD LTE |
| Maksymalna prędkość transmisji: | 150 Mbps |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy: | LAN: 1 x 10Base-T/100Base-TX - RJ-45 |
| Gniazda rozszerzeń: | 1 (całkowity) / 1 (wolna) x Micro-SIM |
| Antena | |
| Antena: | Zewnętrzna wymienna i wewnętrzna |
| Ilość anten: | 4 |
| Zasilanie | |
| Zasilacz: | Adapter mocy zewnętrznej |
| Wymagane napięcie: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Różne | |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Dołączone przewody: | 1 x kabel sieciowy |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Wymagany system operacyjny: | Microsoft Windows XP, Apple MacOS X 10.1, Microsoft Windows 7, Apple MacOS X 10.4, Apple MacOS X 10.6, Apple MacOS X 10.5, Apple MacOS X Lion 10.7, Windows 8, Apple OS X 10.8 Mountain Lion, Windows 8.1, Apple MacOS X 10.9 lub nowsza, Windows 10 (32/64 bits) |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość: | 11 cm |
| Głębokość: | 6.7 cm |
| Wysokość: | 11.4 cm |
| Waga: | 185 g |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.