{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Ostatnie sztuki
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 48050002
Kod producenta: B5404CMA-Q51623X
Stan magazynowy: 4 szt.
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 36
Waga: 1,63 kg
| Opis | |
| Notebook ASUS ExpertBook B5 został zaprojektowany z myślą o zwiększeniu wydajności dzięki wydajnym komponentom i zaawansowanym funkcjom. Urządzenie jest wyposażone w 16-rdzeniowy procesor Intel Core Ultra 7, który zapewnia wysoką wydajność, dzięki czemu doskonale nadaje się do pracy wielozadaniowej i wymagających aplikacji. Dzięki dyskowi SSD o pojemności 1 TB i 16 GB pamięci RAM DDR5 gwarantuje szybki dostęp do plików oraz płynne działanie podczas wykonywania różnych zadań. Urządzenie jest również wyposażone w 14-calowy wyświetlacz LED WUXGA o rozdzielczości 1920 x 1200, zapewniający wyraźny obraz dzięki szerokiemu kątowi widzenia i technologii przeciwodblaskowej. Aby zwiększyć bezpieczeństwo i wygodę, ASUS ExpertBook B5 jest wyposażony w czytnik linii papilarnych, czytnik kart inteligentnych oraz osłonę zapewniającą prywatność w kamerze internetowej 1080p, co gwarantuje ochronę danych osobowych. Dzięki funkcjom takim jak redukcja szumów AI dla wejścia audio oraz podwójne głośniki zgodne ze standardem Dolby Atmos dla wyjścia audio, zapewnia on wciągające wrażenia multimedialne. Solidna obudowa ze stopu aluminium i magnezu spełnia normy MIL-STD-810H, dzięki czemu jest wystarczająco wytrzymała do podróży, a elegancki wygląd sprawia, że urządzenie prezentuje się atrakcyjnie w każdym profesjonalnym otoczeniu. |
|
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | ASUS B5404CMA-Q51623X Intel Core Ultra 7 155H 14inch WUXGA LED 16GB DDR5 1TB M.2 NVMe PCIe SSD W11P TENDER (P) |
| Opis: | ASUS ExpertBook B5 B5404CMA-Q51623X - AI PC - konstrukcja zawiasu 180 stopni - Intel Core Ultra 7 - 155H / do 4.8 GHz - Win 11 Pro - Intel Arc Graphics - 16 GB RAM - 1 TB SSD NVMe - 14" 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - czarna gwiazda |
| EAN: | 4711387889091 |
| Reklamacje: | 36 miesięcy w miejscu instalacji |
| Ogólne | |
| Typ produktu: | Komputer przenośny - konstrukcja zawiasu 180 stopni |
| Poziom AI: | AI PC |
| System operacyjny: | Windows 11 Pro |
| Procesor / Chipset | |
| CPU: | Intel Core Ultra 7 (Seria 1) 155H / 1.4 GHz |
| Max Turbo Speed: | 4.8 GHz |
| Ilość rdzeni: | 16-rdzeniowy |
| Rdzenie wydajnościowe: | 6 |
| Wydajne rdzenie: | 8 |
| Pamięć podręczna: | 24 MB |
| Cechy: | Intel Smart Cache |
| Jednostka przetwarzania neuronowego (NPU) | |
| Jednostka przetwarzania neuronowego (NPU): | Intel AI Boost |
| Wydajność NPU do (TOPS): | 11 TOPS |
| Całkowita wydajność procesora do (TOPS): | 33 TOPS |
| Wsparcie dla typów danych AI na NPU: | INT8 |
| Wsparcie dla rzadkości: | Tak |
| Obsługiwane ramy oprogramowania AI przez NPU: | DirectML, OpenVINO, WindowsML, ONNX RT |
| Wsparcie dla efektów studia Windows: | Tak |
| Pamięć | |
| RAM: | 16 GB (1 x 16 GB) |
| Technologia: | DDR5 SDRAM |
| Rodzaj obudowy: | SO-DIMM 262-pin |
| Ilość slotów: | 2 |
| Puste sloty: | 1 |
| Główn pamięć: | 1 TB SSD M.2 2280 PCIe 4.0 - NVM Express (NVMe) |
| Wyświetlacz | |
| Typ: | 14" |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Częstotliwość synchr. pionowej przy maks. rozdzielczości: | 60 Hz |
| Szeroki ekran: | Tak |
| Współczynnik kształtu obrazu: | 16:10 |
| Jasność obrazu: | 300 cd/m² |
| Poziomy kąt widzenia: | 178 |
| Pionowy kąt widzenia: | 178 |
| Paleta Kolorów: | 45% NTSC |
| Charakterystyka: | Przeciwoślepieniowy, WideView, współczynnik ekranu do ciała 84%, czas reakcji 20 ms (standard), częstość odpowiedzi 25 ms (maks.) |
| Audio & Video | |
| Procesor graficzny: | Intel Arc Graphics - do 18 TOPS |
| Aparat fotograficzny: | Tak - 1080p |
| Cechy kamery: | Migawka prywatności, aparat IR, Windows Hello |
| Dźwięk: | Dwa głośniki, mikrofon macierzy |
| Zgodność z normami: | Dolby Atmos |
| Cechy audio: | Wejście: redukcja szumów SI |
| Wejście | |
| Typ: | Klawiatura, panel dotykowy |
| Podświetlenie Klawiatury: | Tak |
| Cechy: | Odporna na rozlanie płynu, klawiatura chiclet, zakres ruchu 1,5 mm |
| Komunikacja | |
| Bezprzewodowe: | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4 |
| Interfejs sieciowy: | Gigabit Ethernet |
| Charakterystyka: | Funkcja dual stream (2x2) |
| Bateria | |
| Technologia: | 3 ogniwa litowo-jonowa |
| Pojemność: | 63 Wh |
| Adapter AC | |
| Wejście: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Wyjście: | 65 wat, 20 V, 3.25 A |
| Połączenia & Rozszerzenie | |
| Sloty: | 1 x M.2 (PCI Express 4.0 x4) (1 dostępne) |
| Szczegóły Interfejsu: | 2 x USB 3.2 Gen 2 2 x USB4 (supports Thunderbolt 4, DisplayPort Alt Mode) (Power Delivery) LAN Słuchawki/mikrofon combo jack HDMI |
| Różne | |
| Kolor: | Czarna gwiazda |
| Materiał obudowy: | Aluminium, stop magnesu |
| Ochrona: | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, czytnik odcisków palców, czytnik kart inteligentnych |
| Cechy: | Hasło dysku twardego, sprawdzono pod kątem zgodności z normą MIL-STD-810H, ochrona BIOS, obsługa funkcji Cortana |
| Ochrona przeciwkradzieżowa: | Gniazdo blokady bezpieczeństwa (linka bezpieczeństwa sprzedawana osobno) |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego: | Nano gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Akcesoria w zestawie: | Zasilacz USB-C |
| Zgodność z normami: | RoHS, REACH, FSC, Energy Star 8.0 |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary (szer./głęb./wys.): | 31.37 cm x 22.68 cm x 1.9 cm |
| Waga: | 1.43 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Indeks Naprawialności: | 9.6 (z 10) |
| EPEAT Compliant: | EPEAT Gold |
| Certyfikat ENERGY STAR: | Tak |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 3 lata - u użytkownika - czas reakcji: następny dzień roboczy |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.