{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Płyta główna ASUS B850 MAX GAMING WIFI W została zaprojektowana z myślą o graczach i entuzjastach poszukujących niezawodności i wydajności w swoich konfiguracjach. Wyposażona w solidny chipset AMD B850, płyta ta obsługuje procesory z serii Ryzen 7000/8000/9000, zapewniając potężną moc obliczeniową. Dzięki obsłudze pamięci RAM o częstotliwości do 4000 MHz i wielu opcjom pamięci, ta płyta główna ułatwia wydajną wielozadaniowość i szybkie przetwarzanie danych. Jej opcje łączności obejmują 2,5 Gigabit Ethernet i Bluetooth 5.3, oferując płynną prędkość transferu danych i łączność bezprzewodową. Model B850 MAX GAMING WIFI W zawiera przemyślane funkcje, takie jak wiele gniazd PCIe na różne potrzeby rozbudowy oraz opcje łączności USB. Obsługa RAID i gniazda M.2 pozwalają na szybkie rozwiązania pamięci masowej, a wstępnie zamontowana osłona wejść/wyjść oraz konstrukcja ASUS EZ DIY poprawiają komfort użytkowania podczas instalacji. Dzięki wyposażeniu w ASUS Aura Sync użytkownicy mogą spersonalizować swoje komputery za pomocą dynamicznych efektów świetlnych, podkreślając indywidualny styl i tworząc jednocześnie potężną stację do gier. |
|
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | ASUS B850 MAX GAMING WIFI W |
| Opis: | ASUS B850 MAX GAMING WIFI W - Płyta główna - ATX - Socket AM5 - AMD B850 Chipset - USB-C 3.2 Gen2, USB 3.2 Gen 2, USB 3.2 Gen 1, USB-C 3.2 Gen 1, USB4 - Wi-Fi 6E, Bluetooth, 2.5 Gigabit LAN - wbudowana karta graficzna (konieczny procesor) - High Definition Audio (8-kanałów) |
| EAN: | 4711387981016 |
| Reklamacje: | 36 miesięcy w serwisie |
| Ogólne | |
| Typ produktu: | Płyta główna - ATX |
| Typ chipsetu: | AMD B850 |
| Port procesora: | Socket AM5 |
| Max ilość procesorów: | 1 |
| Zgodne rodzaje procesorów: | (obsługuje serie Ryzen 7000/8000/9000) |
| Obsługiwany RAM | |
| Rozmiar maksymalny: | 256 GB |
| Technologia: | DDR5 |
| Bus Clock: | 8000 MT/s (O.C.) |
| Sprawdzanie integralności obsługiwanej pamięci RAM: | On-die ECC, bez ECC, ECC |
| Rejestrowana lub buforowana: | Niebuforowana |
| Charakterystyka: | Dwa kanały DDR, technologia AMD EXPO |
| Audio | |
| Typ: | High Definition Audio (8-kanałów) |
| Zgodność z normami: | Dźwięk Wysokiej Rozdzielczości |
| LAN | |
| Interfejsy sieciowe: | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3, 2.5 Gigabit Ethernet |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Gniazda rozszerzeń: | 1 x CPU 4 x 288-pin DIMM 1 x PCIe 5.0 x16 1 x PCIe 4.0 x16 (tryb x4) 2 x PCIe 3.0 x16 (tryb x1) 2 x M.2 socket (gniazdo 2280 M.2) 1 x M.2 socket (2242/2260/2280/22110 gniazdo M.2 Key M) |
| Interfejsy pamięci masowej: | SATA-600 -złącza: 4 x szer. ATA 7 pin - RAID 0 / RAID 1 / RAID 10 / RAID 5 PCIe 5.0 -złącza: 1 x M.2 - RAID 0 / RAID 1 / RAID 10 / RAID 5 PCIe 4.0 -złącza: 2 x M.2 - RAID 0 / RAID 1 / RAID 10 / RAID 5 |
| Cechy RAID: | Technologia AMD RAID Xpert2 |
| Interfejsy: | 1 x LAN (2.5Gigabit Ethernet) 1 x HDMI 1 x DisplayPort 3 x USB 3.2 Gen 2 1 x USB-C 3.2 Gen 2 2 x USB 3.2 Gen 1 2 x USB 2.0 2 x antena 1 x wyjście audio - mini jack 1 x wejście audio - mini jack 1 x mikrofon - mini jack |
| Wewnętrzne interfejsy: | 1 x USB-C 3.2 Gen 1 - nagłówek 2 x USB 3.2 Gen 1 - nagłówek 6 x USB 2.0 - nagłówek 1 x szeregowy - nagłówek 1 x dźwięk - nagłówek 1 x wyjście SPDIF - nagłówek 1 x SPI - nagłówek 1 x Thunderbolt 4 - nagłówek |
| Złącza zasilania: | Łączówka 24-pin głównego zasilania, złączka ATX12V 8-stykowa, łączówka 4-pin ATX12V |
| Charakterystyka | |
| Typ BIOS: | AMI |
| Cechy BIOSu: | UEFI BIOS, ASUS EZ Flash 3, Tryb ASUS UEFI BIOS EZ |
| Uśpienie / budzenie: | Uaktywnienie z LAN, budzenie PME |
| Cechy harware: | 8+2+1 Phase Power Design, ASUS Enhanced Memory Profile (AEMP), CrashFree BIOS 3, Preboot eXecution Environment (PXE), ASUS Aura Sync, LANGuard, ASUS 5X Protection III, ASUS DIGI+ VRM, ASUS EZ DIY, Zabezpieczenie Nadprądowe ASUS, ASUS Q-Design, ASUS SafeSlot, ASUS Stainless Steel Back I/O, przycisk BIOS FlashBack, LED BIOS FlashBack, radiator M.2, wstępnie zamontowana tarcza I/O, Q-Antenna, Q-Dashboard, Q-DIMM, Q-LED Core, Q-Slot, konstrukcja radiatora VRM, radiator układu scalonego, 6 Layer PCB, Wzmacnianie pamięci AI, DIY Friendly Design |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie: | 1 x opakowanie gumowe M.2, ASUS Wi-Fi Q-antenna, 3 x pakiet wkrętów M.2 SSD |
| Dołączone przewody: | 2 x kabel Serial ATA |
| Dołączone oprogramowanie: | Armoury Crate, ASUS AI Advisor, ASUS AURA Creator, ASUS CPU-Z, ASUS DriverHub, ASUS Fan Xpert 2+, ASUS GlideX, Norton 360 Deluxe (wersja próbna na 60 dni), TurboV Core, WinRAR (40 days trial) |
| Zgodność z normami: | DisplayPort 1.4 |
| Szerokość: | 30.5 cm |
| Głębokość: | 24.4 cm |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.