{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 48070263
Kod producenta: B9403CVAR-PP2122X
Stan magazynowy: 22 szt.
Kod EAN: 4711636180665
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 36
Waga: 1,09 kg
| Opis | |
| ASUS ExpertBook B9 B9403CVAR-PP2122X na nowo definiuje przenośną informatykę dzięki eleganckiej i solidnej konstrukcji wykonanej ze stopu magnezu i litu, który zapewnia trwałość bez uszczerbku dla wagi. Jest wyposażony w 14-calowy wyświetlacz OLED o natywnej rozdzielczości 2880 x 1800, który zapewnia żywe kolory i ostry obraz dzięki 100% gamie kolorów DCI-P3 i jasności 400 cd/m2. Dzięki proporcjom ekranu 16:10 i współczynnikowi ekranu do obudowy wynoszącemu 90% ten notebook zapewnia wciągające wrażenia wizualne, odpowiednie zarówno do użytku profesjonalnego, jak i osobistego. Wydajny 10-rdzeniowy procesor Intel Core 7, wraz z 32 GB pamięci LPDDR5X SDRAM i dyskiem SSD o pojemności 1 TB, zapewnia szybką wydajność w przypadku wielozadaniowości i potrzeb związanych z przechowywaniem danych. Dzięki technologii USB-C Power Delivery i rozbudowanym opcjom łączności, takim jak Thunderbolt 4 i HDMI, urządzenie to spełnia wymagania dotyczące nowoczesnej łączności, zapewniając jednocześnie przenośność. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | ASUS B9403CVAR-PP2122X Intel Core 7 150U 14inch WQXGA+ OLED 32GB LPDDR5X 1TB M.2 NVMe PCIe SSD W11P TENDER (P) |
| Opis: | ASUS ExpertBook B9 B9403CVAR-PP2122X - Intel Core 7 - 150U / do 5.4 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 32 GB RAM - 1 TB SSD NVMe - 14" OLED 2880 x 1800 (WQXGA+) @ 120 Hz - Wi-Fi 6E, Bluetooth, NFC - czarna gwiazda |
| EAN: | 4711636180665 |
| Reklamacje: | 36 miesięcy w miejscu instalacji |
| Ogólne | |
| Typ produktu: | Komputer przenośny |
| System operacyjny: | Windows 11 Pro |
| Procesor / Chipset | |
| CPU: | Intel Core 7 (Seria 1) 150U / 1.8 GHz |
| Max Turbo Speed: | 5.4 GHz |
| Ilość rdzeni: | 10-rdzeniowy |
| Rdzenie wydajnościowe: | 2 |
| Wydajne rdzenie: | 8 |
| Pamięć podręczna: | 12 MB |
| Cechy: | Intel Deep Learning Boost (DL Boost), Intel Smart Cache |
| Pamięć | |
| RAM: | 32 GB |
| Technologia: | LPDDR5X SDRAM |
| Główn pamięć: | 1 TB SSD M.2 2280 PCIe 4.0 - NVM Express (NVMe) |
| Wyświetlacz | |
| Typ: | 14" OLED |
| Rozdzielczość: | 2880 x 1800 (WQXGA+) |
| Częstotliwość synchr. pionowej przy maks. rozdzielczości: | 120 Hz |
| Szeroki ekran: | Tak |
| Współczynnik kształtu obrazu: | 16:10 |
| Jasność obrazu: | 400 cd/m² |
| Poziomy kąt widzenia: | 178 |
| Pionowy kąt widzenia: | 178 |
| Paleta Kolorów: | 100% DCI-P3 |
| Charakterystyka: | WideView, połysk, współczynnik ekranu do ciała 90%, Walidacja Pantone |
| Audio & Video | |
| Procesor graficzny: | Intel Graphics |
| Aparat fotograficzny: | Tak - 1080p |
| Cechy kamery: | Windows Hello, aparat IR, migawka prywatności, Kamera AI ASUS |
| Dźwięk: | Dwa głośniki, mikrofon macierzy |
| Zgodność z normami: | Dolby Atmos |
| Cechy audio: | Wyjście: technologia Smart Amplification |
| Wejście | |
| Typ: | Klawiatura, NumberPad |
| Podświetlenie Klawiatury: | Tak |
| Cechy: | Klawiatura chiclet, zakres ruchu 1,5 mm, odporna na rozlanie płynu, przycisk Asystent Pilota |
| Komunikacja | |
| Bezprzewodowe: | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.4, NFC |
| Charakterystyka: | Funkcja dual stream (2x2) |
| Bateria | |
| Technologia: | 4 ogniwa litowo-jonowa |
| Pojemność: | 63 Wh |
| Adapter AC | |
| Wejście: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Wyjście: | 65 wat, 20 V, 3.25 A |
| Połączenia & Rozszerzenie | |
| Szczegóły Interfejsu: | Słuchawki/mikrofon combo jack USB 3.2 Gen 2 2 x Thunderbolt 4 (supports DisplayPort) (Power Delivery) HDMI Micro-HDMI |
| Oprogramowanie | |
| Microsoft Copilot: | Yes |
| Różne | |
| Kolor: | Czarna gwiazda |
| Materiał obudowy: | Stop magnesu z litem |
| Ochrona: | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, czytnik odcisków palców |
| Cechy: | Hasło dysku twardego, wbudowany chip NFC, sprawdzono pod kątem zgodności z normą MIL-STD-810H, ochrona BIOS, Technologia Absolutnej Persistencji 2.0 (Computrace) |
| Ochrona przeciwkradzieżowa: | Gniazdo blokady bezpieczeństwa (linka bezpieczeństwa sprzedawana osobno) |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego: | Nano gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Akcesoria w zestawie: | Zasilacz USB-C |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary (szer./głęb./wys.): | 31.1 cm x 21.5 cm x 1.69 cm |
| Waga: | 970 g |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Indeks Naprawialności: | 9.5 (z 10) |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 3 lata - u użytkownika |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.