{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Karta graficzna ASUS Dual oferuje wysoką wydajność dzięki obsłudze do 8 GB pamięci wideo i 128-bitowej szerokości magistrali, dzięki czemu nadaje się do wymagających zastosowań i gier. Dzięki możliwości obsługi rozdzielczości do 7680 x 4320 ta karta graficzna może obsługiwać wiele wyświetlaczy, obsługując do czterech monitorów, zapewniając wciągające wrażenia wizualne. Zbudowana w oparciu o technologię NVIDIA, posiada takie funkcje, jak kompatybilność z NVIDIA G-Sync i rdzenie Ray Tracing, zapewniające płynną rozgrywkę i imponujące efekty wizualne. Karta ta posiada również konstrukcję z podwójnym wentylatorem z technologią 0dB, zapewniającą skuteczne chłodzenie przy jednoczesnym zachowaniu cichej pracy podczas wykonywania lżejszych zadań. Uzupełniona technologią AUTO-EXTREME, karta graficzna zapewnia niezawodną wydajność i długą żywotność. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | ASUS GeForce RTX 5070 Dual OC 12GB GDDR7 |
| Opis: | ASUS Dual - OC Edition - karta graficzna - GeForce RTX 5070 - 12 GB GDDR7 - PCI Express 5.0 - HDMI, 3 x DisplayPort |
| EAN: | 4711636046213 |
| Reklamacje: | 36 miesięcy w serwisie |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Karta graficzna |
| Typ magistrali: | PCI Express 5.0 |
| Graphics Engine: | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Boost Clock: | 2542 MHz |
| Zegar Przyspieszenia (OC): | 2572 MHz |
| Rdzenie CUDA: | 6144 |
| Zgodność z technologią VR: | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość: | 7680 x 4320 |
| Maksymalna ilość obsługiwanych monitorów: | 4 |
| Szczegóły Interfejsu: | HDMI 3 x DisplayPort |
| Obsługa API: | OpenGL 4.6 |
| Charakterystyka: | Chłodzenie wentylatorowe 2.53-slot, Dual Fan Design, NVIDIA GeForce SFF-Ready, NVIDIA Blackwell GPU architecture, NVIDIA Reflex 2, NVIDIA DLSS 4, Rdzenie Ray Tracing 4. generacji, Rdzenie Tensor 5. generacji, Nvidia Studio, Nvidia Broadcast, dla NVIDIA G-Sync, NVIDIA Multi Frame Generation, NVIDIA Frame Warp, NVIDIA Avatar Cloud Engine (ACE), 9. generacja enkodera NVIDIA, Axial-tech Fan Design, Wentylatory Łożyskowe z dwoma łożyskami kulkowymi, Dual Bios, płyta tylna z wentylacją, 0dB Technology, termopad zmiany fazy, ASUS GPU Guard, płyta zapobiegająca gięciu, wspornik montażowy ze stali nierdzewnej, technologia AUTO-EXTREME, HDCP |
| Pamięć | |
| Rozmiar: | 12 GB |
| Technologia: | GDDR7 SDRAM |
| Szybkość Pamięci: | 28 Gbps |
| Szerokość szyny: | 192-bit |
| Wydajność | |
| Wydajność NPU do (TOPS): | 988 TOPS |
| Wymagania systemowe | |
| Wymagane zasilanie: | 750 W |
| Dodatkowe wymagania: | Złącze zasilania PCI Express 16 pin |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie: | Adapter kablowy z 16-pin na 2x 8-pin, kartka z podziękowaniami |
| Dołączone oprogramowanie: | ASUS GPU Tweak III, MuseTree, Sterowniki GeForce Game Ready, sterowniki NVIDIA Studio, NVIDIA App, Adobe Creative Cloud (członkostwo na 1 miesiąc) |
| Zgodność z normami: | DisplayPort 2.1b, HDCP 2.3 |
| Szerokość: | 5.06 cm |
| Głębokość: | 24.9 cm |
| Wysokość: | 12.6 cm |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.