{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| ASUS ZenScreen MB16NCG to przenośny 16-calowy monitor LCD z podświetleniem LED, zaprojektowany z myślą o zapewnieniu doskonałych wrażeń wizualnych w podróży. Dzięki natywnej rozdzielczości 2560 x 1600 i gamie kolorów 100% sRGB monitor ten zapewnia żywe i dokładne kolory w różnych zastosowaniach. Niezależnie od tego, czy pracujesz nad grafiką, oglądasz filmy, czy grasz w gry, kąty widzenia 178 stopni w poziomie i w pionie zapewniają stałą jakość obrazu z niemal każdej pozycji. Monitor jest wyposażony w technologię VESA Adaptive-Sync, która zapewnia płynny obraz bez rozrywania, a częstotliwość odświeżania do 155 Hz przez USB-C i 120 Hz przez Mini HDMI poprawia responsywność podczas szybkich działań. Dodatkowe funkcje, takie jak technologia ASUS Splendid Video Intelligence, wybór temperatury barwowej i panel bez migotania, przyczyniają się do przyjemnego użytkowania, zmniejszając zmęczenie oczu podczas długotrwałego użytkowania. Wszechstronny interfejs USB-C obsługuje tryb DisplayPort Alt Mode i może dostarczać moc do 65 W, co czyni go idealnym towarzyszem dla laptopów i innych urządzeń. |
|
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | ASUS MB16NCG 16inch IPS Monitor 2560x1600 75Hz 400cd/m |
| Opis: | ASUS ZenScreen MB16NCG - Monitor LED - 16" - przenośny - 2560 x 1600 @ 155 Hz - IPS - 400 cd/m² - 1500:1 - HDR10 - 5 ms - USB-C - czarny |
| EAN: | 4711636223256 |
| Reklamacje: | 36 miesięcy, odbiór/zwrot |
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza: | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej: | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2458004 |
| Klasa energii: | Klasa C |
| Wielkość przekątnej: | 16" |
| Technologia Adaptive-Sync: | VESA Adaptive-Sync |
| Typ panela: | IPS |
| Współczynnik kształtu: | 16:10 |
| Rozdzielczość natywna: | 2560 x 1600 (USB-C: 155 Hz,Mini HDMI: 120 Hz) |
| Rozstaw pikseli: | 0.135 mm |
| Jasność: | 400 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu: | 1500:1 |
| Forma HDR: | HDR10 |
| Obsługa kolorów: | 16,7 miliony kolorów |
| Paleta Kolorów: | 100% sRGB |
| Czas reakcji: | 5 ms (szary-do-szarego) |
| Poziomy kąt widzenia: | 178 |
| Pionowy kąt widzenia: | 178 |
| Powłoka ekranu: | Antyrefleksyjna |
| Technologia podświetlenia: | Podświetlenie LED |
| Charakterystyka: | Panel bez migotania, ASUS Splendid Video Intelligence Technology, Wybór Temperatury Barwowej, Display Widget, ASUS GamePlus, ASUS QuickFit Virtual Scale |
| Kolor: | Czarny |
| Wymiary (szer./głęb./wys.): | 35.8 cm x 1.1 cm x 24.6 cm - bez podstawki |
| Waga: | 900 g |
| Złącza | |
| Interfejsy: | 2 x USB-C (Tryb Alternatywny DisplayPort, moc do 65 W) Mini HDMI Złącze słuchawkowe |
| Różne | |
| Cechy: | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno), do montażu na trójnogu |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego: | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe: | Ac 100- 240 V |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.): | 7 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Maksymalny): | 6.79 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania: | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.): | 0.3 wat |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa: | 44.3 cm |
| Głębokość transportowa: | 9 cm |
| Wysokość transportowa: | 31.8 cm |
| Waga transportowa: | 2 kg |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.