{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Produkt: | |
| Nazwa: | ASUS Phoenix GeForce RTX 3050 8GB GDDR6 1xHDMI 3xDP |
| Opis: | ASUS Phoenix GeForce RTX 3050 - Karta graficzna - GF RTX 3050 - 8 GB GDDR6 - PCIe 4.0 - HDMI, 3 x DisplayPort |
| EAN: | |
| Gwarancja producenta: | 24 miesiące |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Karta graficzna |
| Typ magistrali: | PCI Express 4.0 |
| Graphics Engine: | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Rdzenie CUDA: | 2560 |
| Maksymalna rozdzielczość: | 7680 x 4320 |
| Maksymalna ilość obsługiwanych monitorów: | 4 |
| Interfejsy: | 3 x DisplayPort HDMI |
| Obsługa API: | OpenGL 4.6 |
| Charakterystyka: | Dual ball Bearing Fan, dla NVIDIA G-Sync, technologia AUTO-EXTREME, Axial-tech Fan Design, Nvidia DLSS, technologia NVIDIA Ampere GPU, NVIDIA Reflex, 2nd gen Ray Tracing Cores, 3rd gen Tensor Cores, 2.55-slot Fan Cooler, HDCP |
| Pamięć | |
| Rozmiar: | 8 GB |
| Technologia: | GDDR6 SDRAM |
| Szerokość szyny: | 128-bit |
| Wymagania systemowe | |
| Wymagane zasilanie: | 550 W |
| Dodatkowe wymagania: | Złącze zasilania 8-pinowe PCI Express |
| Różne | |
| Dołączone oprogramowanie: | Sterowniki monitora, ASUS GPU Tweak II, Adobe Creative Cloud (wersja próbna na 30 dni), ASUS Quantumcloud |
| Zgodność z normami: | HDCP 2.3, DisplayPort 1.4a |
| Szerokość: | 5.1 cm |
| Głębokość: | 17.7 cm |
| Wysokość: | 12.8 cm |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.