{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Obecnie brak - zapytaj o dostępność
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 4381193
Kod producenta: ESD-S1B05/BLK/G/AS//500GB
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4711081232766
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 36
Waga: 0,58 kg
| Opis | |
| ROG Strix Arion S500 to mobilny dysk SSD NVMe z pamięcią DRAM i złączem USB-C 3.2 Gen 2 zapewniający błyskawiczne transfery plików. Ten smukły i mobilny dysk jest wykonany ze stopu aluminium i dysponuje podkładką termiczną do efektywnego rozpraszania ciepła, szyfrowaniem dysku i danych w 256-bitowym standardzie AES, a także ekskluzywnym oświetleniem ASUS Aura Sync, które umożliwia stworzenie sytemu gamingowego o spójnej estetyce. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | ASUS ROG Strix Arion 500GB M.2 NVMe SSD USB3.2 |
| Opis: | ASUS ROG Strix Arion S500 - Napęd stały - zaszyfrowany - 500 GB - zewnętrzny (przenośne) - M.2 NVMe - USB 3.2 Gen 2 - 256 bitów AES - czarny |
| EAN: | |
| Gwarancja producenta: | 36 miesięcy |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Napęd stały - zewnętrzny (przenośne) |
| Pojemność: | 500 GB |
| Kodowanie sprzętu: | Tak |
| Algorytm kodowania: | 256 bitów AES |
| Rodzaj obudowy: | M.2 NVMe |
| Interfejs: | USB 3.2 Gen 2 |
| Cechy: | Pamięć podręczna DRAM, cache SLC, obsługa ASUS Aura Sync, obudowa ze stopu aluminium z podkładką termiczną |
| Szerokość: | 47.76 mm |
| Głębokość: | 124.57 mm |
| Wysokość: | 10.85 mm |
| Waga: | 107 g |
| Wydajność | |
| Szybkość transmisji interfejsu: | 10,0 Gb/s (USB 3.2 Generacji 2.) |
| Rozszerzenie i łączność | |
| Interfejsy: | 1 x USB 3.2 Gen 2 |
| Kompatybilna Wnęka: | M.2 NVMe |
| Oprogramowanie & Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie: | NTI Backup NOW! EZ, ROG SSD Dashboard software |
| Wymagany system operacyjny: | Google Chrome OS, Microsoft Windows 7 / 8.1 / 10, Apple macOS Catalina |
| Różne | |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 40 °C |
| Min. temperatura przechowywania: | -20 °C |
| Maks. temperatura przechowywania: | 60 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 15-90% (bez skraplania) |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.