{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Obecnie brak - zapytaj o dostępność
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 46181638
Kod producenta: ROG-STRIX-RTX4080-O16G-WHITE
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4711387016640
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 36
Waga: 2,50 kg
| Produkt: | |
| Nazwa: | ASUS ROG Strix GeForce RTX 4080 16GB GDDR6X White OC Edition |
| Opis: | ASUS ROG Strix GeForce RTX 4080 - OC Edition - karta graficzna - GeForce RTX 4080 - 16 GB GDDR6X - PCIe 4.0 - 2 x HDMI, 3 x DisplayPort - biały |
| EAN: | 4711387016640 |
| Gwarancja producenta: | 36 miesięcy w serwisie |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Karta graficzna |
| Typ magistrali: | PCI Express 4.0 |
| Graphics Engine: | NVIDIA GeForce RTX 4080 |
| Boost Clock: | 2655 MHz |
| Rdzenie CUDA: | 9728 |
| Maksymalna rozdzielczość: | 7680 x 4320 |
| Maksymalna ilość obsługiwanych monitorów: | 4 |
| Interfejsy: | 2 x HDMI 3 x DisplayPort |
| Obsługa API: | OpenGL 4.6 |
| Charakterystyka: | Dual Bios, Vapor chamber cooling technology, technologia AUTO-EXTREME, ASUS FanConnect II, Axial-tech Fan Design, 0dB Technology, Nvidia Studio, ARGB Lighting, NVIDIA Reflex, Nvidia Broadcast, płyta tylna z wentylacją, technologia NVIDIA Ada Lovelace GPU, Rdzenie Tensor 4. generacji, 3. Generacji Rdzenie Ray Tracing, NVIDIA DLSS 3, HDCP |
| Pamięć | |
| Rozmiar: | 16 GB |
| Technologia: | GDDR6X SDRAM |
| Szybkość Pamięci: | 22.4 Gbps |
| Szerokość szyny: | 256-bit |
| Wymagania systemowe | |
| Wymagane zasilanie: | 750 W |
| Dodatkowe wymagania: | 3 sąsiadujące gniazda PCI, złącze zasilania PCI Express 16 pin |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie: | Rzep, karta kolekcjonerska, uchwyt karty graficznej, pierścień ROG, adapter kabla z 16-pin na 3x 8-pin |
| Zgodność z normami: | HDCP 2.3, DisplayPort 1.4a |
| Szerokość: | 7.01 cm |
| Głębokość: | 35.76 cm |
| Wysokość: | 14.93 cm |
| Kolor obudowy: | Biały |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.