{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Obecnie brak - zapytaj o dostępność
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 4338539
Kod producenta: ROG STRIX Z690-F GAMING WIFI
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4711081441762
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 24
Waga: 2,25 kg
| Opis | |
| ROG Strix Z690-F Gaming Wi-Fi oferuje wyższej klasy układy zasilania i chłodzenia, co pozwoli Ci wyzwolić pełną moc zaawansowanych procesorów. Obsługa pamięci DDR5 i kart graficznych podłączanych przez PCIe 5.0 pozwala uzyskać jeszcze lepsze wartości FPS i krótsze czasy ładowania gier i aplikacji. Ponadto ekskluzywne inteligentne funkcje sterowania opracowane przez ASUS ułatwiają zoptymalizowanie ustawień komputera, a zintegrowana karta Wi-Fi 6E pozwala uzyskać błyskawiczne transfery danych w nieskończonej liczbie scenariuszy zastosowań. Co więcej, innowacje ułatwiające samodzielne składanie komputera sprawiają, że cały proces budowy systemu jest uproszczony i płynny. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | ASUS ROG STRIX Z690-F GAMING WIFI LGA 1700 |
| Opis: | ASUS ROG STRIX Z690-F GAMING WIFI - Płyta główna - ATX - Gniazdo LGA1700 - Z690 Chipset - USB-C Gen2, USB 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2, USB-C Gen 2x2 - 2.5 Gigabit LAN, Bluetooth, Wi-Fi - wbudowana karta graficzna (konieczny procesor) - High Definition Audio (8-kanałów) |
| EAN: | 4711081441762 |
| Gwarancja producenta: | 24 miesiące |
| Ogólne | |
| Typ produktu: | Płyta główna - ATX |
| Typ chipsetu: | Intel Z690 |
| Port procesora: | Gniazdo LGA1700 |
| Max ilość procesorów: | 1 |
| Zgodne rodzaje procesorów: | (obsługuje 12. Generacji Intel Core / Pentium Gold / Celeron) |
| Obsługiwany RAM | |
| Rozmiar maksymalny: | 128 GB |
| Technologia: | DDR5 |
| Bus Clock: | 5000 MHz (O.C.), 5200 MHz (O.C.), 5400 MHz (O.C.), 5600 MHz (O.C.), 5800 MHz (O.C.), 6000 MHz (O.C.), 4800 MHz, 6200 MHz (O.C.), 6400 MHz (O.C.) |
| Sprawdzanie integralności obsługiwanej pamięci RAM: | Bez ECC |
| Rejestrowana lub buforowana: | Niebuforowana |
| Charakterystyka: | Dwa kanały DDR |
| Audio | |
| Typ: | High Definition Audio (8-kanałów) |
| Audio Codec: | SupremeFX (ALC4080) |
| Zgodność z normami: | Dźwięk Wysokiej Rozdzielczości, DTS Sound Unbound |
| LAN | |
| Interfejsy sieciowe: | 2.5 Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.2, 802.11a/b/g/n/ac/ax/az |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Gniazda rozszerzeń: | 1 x CPU 4 x 288-pin DIMM 1 x PCIe 5.0 x16 1 x PCIe 3.0 x16 (tryb x4) 1 x PCIe 3.0 x1 |
| Interfejsy pamięci masowej: | SATA-600 -złącza: 4 x szer. ATA 7 pin - RAID 0 / RAID 1 / RAID 10 / RAID 5 PCIe 4.0 -złącza: 3 x M.2 - RAID 0 / RAID 1 / RAID 5 SATA-600 / PCIe 4.0 -złącza: 1 x M.2 - RAID 0 / RAID 1 / RAID 5 SATA-600 -złącza: 2 x szer. ATA 7 pin |
| Cechy RAID: | Intel Rapid Storage Technology |
| Interfejsy: | 1 x DisplayPort 1 x HDMI 1 x USB-C Gen2x2 2 x USB 3.2 Gen 2 1 x USB-C Gen2 1 x wejście audio - mini jack 1 x wyjście liniowe audio (centralny/subwoofer) - mini jack 1 x wyjście liniowe audio (tylne) - mini jack 1 x wyjście audio - mini jack 1 x mikrofon - mini jack 1 x TOSLINK 2 x USB 2.0 1 x LAN (2.5Gigabit Ethernet) 4 x USB 3.2 Gen 1 |
| Wewnętrzne interfejsy: | 4 x USB 2.0 - nagłówek 1 x USB-C Gen 2x2 - nagłówek 2 x USB 3.2 Gen 1 - nagłówek 1 x dźwięk - nagłówek 1 x Thunderbolt - nagłówek |
| Złącza zasilania: | Łączówka 24-pin głównego zasilania, 2 złączki 8-pin ATX12V |
| Charakterystyka | |
| Typ BIOS: | AMI |
| Cechy BIOSu: | BIOS FlashBack, UEFI BIOS, ASUS EZ Flash 3, MemTest86 |
| Uśpienie / budzenie: | Uaktywnienie z LAN, budzenie PME |
| Cechy harware: | Funkcja jack retasking, ASUS Q-Design, Q-DIMM, ASUS EZ DIY, Q-LED, Q-Slot, ASUS Extreme Engine Digi+, CrashFree BIOS 3, technologia wykrywania gniazda audio, ASUS EPU (Energy Processing Unit), Technologia Intel Turbo Boost 2.0, ASUS TPU (TurboV Processing Unit), ASUS DIGI+ VRM, technologia SupremeFX Shielding, Gold Plated Audio Hardware, Preboot eXecution Environment (PXE), Przycisk Wyczyść CMOS, ASUS Fan Xpert 4, ASUS SafeSlot, Sonic Radar III, Sonic Studio III, wstępnie zamontowana tarcza I/O, Intel Turbo Boost Max Technology 3.0, ASUS Aura Sync, ASUS OptiMem II, Armoury Crate, przycisk FlexKey, ASUS ProCool II, GameFirst VI, wzmacniacz Savitech SV3H712, ASUS HYDRANODE, M.2 Q-Latch, SafeDIMM |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie: | Naklejki STRIX, kartka z podziękowaniem ROG, pęk kluczy ROG, antena ruchoma Wi-Fi ASUS, M.2 Q-Latch, 2 x opakowania gumowe M.2 |
| Dołączone przewody: | 4 x kabel Serial ATA |
| Dołączone oprogramowanie: | Sterowniki i programy narzędziowe, ROG CPU-Z, ASUS AI Suite III, ASUS Turbo App, Antivirus, WinRAR, Sonic Studio Virtual Mixer, ROG GameFirst VI, AIDA64 Extreme (wersja próbna na 60 dni), ASUS AURA Creator, MyAsus |
| Szerokość: | 30.5 cm |
| Głębokość: | 24.4 cm |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.