{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Obecnie brak - zapytaj o dostępność
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 4046878
Kod producenta: 90IG05P0-MO0410
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4718017642057
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 24
Waga: 0,54 kg
| Stale rosnąca liczba połączonych z siecią urządzeń osobistych oraz sprzętu typu IoT doprowadziła do ogólnego zwiększenia obciążenia sieci. Standard 802.11ax oferuje technologie gotowe na przyszłość, lepszą wydajność sieciową, wyższe prędkości połączeń Wi-Fi, większy zasięg sygnału, a także dłuższy czas pracy baterii urządzeń połączonych z siecią, zapewniając użytkownikom znacznie lepsze wrażenia podczas korzystania z sieci. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | ASUS RP-AX56 Mesh/Wzmacniacz sygnału AX1800 Dual Band WiFi 6 |
| Opis: | ASUS RP-AX56 - Wzmacniacz sygnału Wi-Fi - Wi-Fi 6 - 2.4 GHz, 5 GHz - w ścianie |
| EAN: | 4718017642057 |
| Gwarancja producenta: | 24 miesiące w serwisie |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Wzmacniacz sygnału Wi-Fi |
| Waga: | 190 g |
| Procesor / Pamięć / Pamięć | |
| RAM: | 256 MB |
| Pamięć fleszowa: | 128 MB |
| Praca w sieci | |
| Typ obudowy: | Montowany w ścianie |
| Technologia podłączania: | Bezprzewodowa |
| Format kodowania linii: | 1024 QAM |
| Protokół komunkacyjny danych: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6) |
| Protokół warstwy Sieci / Transportu: | DHCP |
| Pasmo częstotliwości: | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Rating Wi-Fi: | AX1800 |
| Cechy: | Tryb działania punktu dostępowego, dziennik zdarzeń, Wi-Fi Protected Setup (WPS), tryb mostka bezprzewodowego, przycisk resetu, tryb przedłużacza bezprzewodowego, ASUS Router App, ASUS Extender App, ASUS AiMesh, Orthogonal Frequency Division Multiple Access (OFDMA) |
| Zgodność z normami: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax |
| Antena | |
| Antena: | Wewnętrzna |
| Ilość anten: | 2 |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy: | 1 x 1000Base-T - RJ-45 |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Wymagany system operacyjny: | Apple MacOS, Linux, Microsoft Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10 |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.