{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Produkt: | |
| Nazwa: | ASUS TUF GAMING B650M-PLUS WIFI 1xDP 4xSATA 6Gb/s ports |
| Opis: | ASUS TUF Gaming B650M-Plus WIFI - Płyta główna - microATX - Socket AM5 - AMD B650 Chipset - USB 3.1 Gen 2, USB 3.2 Gen 2, USB-C 3.2 Gen 2x2, USB-C 3.2 Gen 1 - 2.5 Gigabit LAN, Wi-Fi 6, Bluetooth - wbudowana karta graficzna (konieczny procesor) - High Definition Audio (8-kanałów) |
| EAN: | 4711081912118 |
| Gwarancja producenta: | 36 miesięcy w serwisie |
| Ogólne | |
| Typ produktu: | Płyta główna - microATX |
| Typ chipsetu: | AMD B650 |
| Port procesora: | Socket AM5 |
| Max ilość procesorów: | 1 |
| Zgodne rodzaje procesorów: | Ryzen (obsługa Ryzen 7000 Series) |
| Obsługiwany RAM | |
| Rozmiar maksymalny: | 128 GB |
| Technologia: | DDR5 |
| Bus Clock: | 5200 MHz (O.C.), 5400 MHz (O.C.), 5600 MHz (O.C.), 5800 MHz (O.C.), 6000 MHz (O.C.), 4800 MHz, 6200 MHz (O.C.), 6400 MHz (O.C.), 5200 MHz, 5000 MHz |
| Sprawdzanie integralności obsługiwanej pamięci RAM: | Bez ECC, ECC, on-die ECC |
| Rejestrowana lub buforowana: | Niebuforowana |
| Charakterystyka: | Dwa kanały DDR, technologia AMD EXPO |
| Audio | |
| Typ: | High Definition Audio (8-kanałów) |
| Zgodność z normami: | Dźwięk Wysokiej Rozdzielczości |
| LAN | |
| Interfejsy sieciowe: | 2.5 Gigabit Ethernet, 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.2 |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Gniazda rozszerzeń: | 1 x CPU 4 x 288-pin DIMM 1 x PCIe 4.0 x16 1 x PCIe 4.0 x16 (tryb x4) 1 x PCIe 4.0 x1 2 x M.2 socket (gniazdo 2242/2260/2280 M.2 Key M) |
| Interfejsy pamięci masowej: | SATA-600 -złącza: 4 x szer. ATA 7 pin - RAID 0 / RAID 1 / RAID 10 PCIe 4.0 -złącza: 1 x M.2 - RAID 0 / RAID 1 / RAID 10 PCIe 5.0 -złącza: 1 x M.2 - RAID 0 / RAID 1 / RAID 10 |
| Interfejsy: | 1 x HDMI 1 x DisplayPort 1 x USB-C 3.2 Gen2x2 2 x USB 3.2 Gen 2 1 x USB 3.2 Gen 1 4 x USB 2.0 2 x antena 1 x wejście audio - mini jack 1 x wyjście audio - mini jack 1 x mikrofon - mini jack 1 x wyjście liniowe audio (centralny/subwoofer) - mini jack 1 x wyjście liniowe audio (tylne) - mini jack 1 x LAN (2.5Gigabit Ethernet) |
| Wewnętrzne interfejsy: | 1 x USB-C 3.2 Gen 1 - nagłówek 2 x USB 3.2 Gen 1 - nagłówek 4 x USB 2.0 - nagłówek 1 x dźwięk - nagłówek 1 x Thunderbolt - nagłówek 1 x szeregowy - nagłówek |
| Złącza zasilania: | Łączówka 4-pin ATX12V, łączówka 24-pin głównego zasilania, złączka ATX12V 8-stykowa |
| Charakterystyka | |
| Typ BIOS: | AMI |
| Cechy BIOSu: | UEFI BIOS, ASUS EZ Flash 3 |
| Cechy harware: | Funkcja jack retasking, ASUS Q-Design, 12+2 Phase Power Design, ESD Guards, ASUS TurboV EVO, Q-DIMM, ASUS EZ DIY, Q-LED, Q-Slot, CrashFree BIOS 3, technologia wykrywania gniazda audio, ASUS DIGI+ VRM, ASUS Stainless Steel Back I/O, TUF LANGuard, TUF Components, ochrona przeciwprzepięciowa, ASUS SafeDIMM, radiator M.2, ASUS ProCool, Water Pump Header, wstępnie zamontowana tarcza I/O, ASUS TUF Protection, ASUS Aura Sync, ASUS OptiMem II, ASUS SafeSlot Core+, M.2 Q-Latch, zgodność z Windows 11, konstrukcja radiatora VRM, przycisk BIOS FlashBack, LED BIOS FlashBack, Power Stage 60 A |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie: | Antena ruchoma Wi-Fi ASUS, 2 x opakowania gumowe M.2, pakiet wkrętów M.2 |
| Dołączone przewody: | 2 x kabel Serial ATA |
| Dołączone oprogramowanie: | ASUS AI Suite III, PC Cleaner, WinRAR, ASUS TUF GAMING CPU-Z, Norton AntiVirus (wersja próbna), ASUS AURA Creator, MyAsus, Armoury Crate, ASUS Fan Xpert 2+ |
| Zgodność z normami: | VCCI Class B ITE, JATE, WEEE, FCC Part 15 Class B, DisplayPort 1.4, EU RoHS, EU REACH |
| Szerokość: | 24.4 cm |
| Głębokość: | 24.4 cm |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.