{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Płyta główna ASUS TUF GAMING B850-E WIFI stanowi solidną podstawę do zbudowania wydajnego systemu do gier. Wyposażona w chipset AMD B850, obsługuje procesory AMD Ryzen z serii 7000/8000/9000 i oferuje 4 gniazda DIMM dla pamięci DDR5 SDRAM o częstotliwości do 4000 MHz. Ta płyta główna zapewnia dźwięk w wysokiej rozdzielczości dzięki kodekowi audio Realtek ALC1220P, oferując 8-kanałowe wyjście, które poprawia wrażenia z gry i korzystania z multimediów. Dzięki wielu opcjom łączności płyta główna zawiera kilka portów USB, w tym USB-C 3.2 Gen 2 do szybkiego przesyłania danych. Zintegrowana karta sieciowa 2,5 Gigabit Ethernet i obsługa Wi-Fi 6E zapewniają szybkie połączenie internetowe, niezbędne do gier online i streamingu. Ponadto płyta główna została wyposażona w funkcje sprzętowe, takie jak ASUS TUF Protection i ESD Guards, zapewniające długą żywotność i niezawodność w wymagających środowiskach. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | ASUS TUF GAMING B850-E WIFI |
| Opis: | ASUS TUF GAMING B850-E WIFI - Płyta główna - ATX - Socket AM5 - AMD B850 Chipset - USB-C 3.2 Gen 2x2, USB 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2, USB-C 3.2 Gen2 - Wi-Fi 6E, Bluetooth, 2.5 Gigabit LAN - wbudowana karta graficzna (konieczny procesor) - High Definition Audio (8-kanałów) |
| EAN: | 4711387987544 |
| Reklamacje: | 36 miesięcy w serwisie |
| Ogólne | |
| Typ produktu: | Płyta główna - ATX |
| Typ chipsetu: | AMD B850 |
| Port procesora: | Socket AM5 |
| Max ilość procesorów: | 1 |
| Zgodne rodzaje procesorów: | (obsługuje serie Ryzen 7000/8000/9000) |
| Obsługiwany RAM | |
| Rozmiar maksymalny: | 256 GB |
| Technologia: | DDR5 |
| Bus Clock: | 8000 MT/s (O.C.) |
| Sprawdzanie integralności obsługiwanej pamięci RAM: | On-die ECC, bez ECC |
| Rejestrowana lub buforowana: | Niebuforowana |
| Charakterystyka: | Dwa kanały DDR, technologia AMD EXPO |
| Audio | |
| Typ: | High Definition Audio (8-kanałów) |
| Zgodność z normami: | Dźwięk Wysokiej Rozdzielczości, DTS Audio |
| LAN | |
| Interfejsy sieciowe: | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3, 2.5 Gigabit Ethernet |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Gniazda rozszerzeń: | 1 x CPU 4 x 288-pin DIMM 1 x PCIe 5.0 x16 1 x PCIe 4.0 x16 (tryb x8/x4) 1 x PCIe 4.0 x1 2 x M.2 socket (gniazdo 2280 M.2) 1 x M.2 socket (2242/2260/2280/22110 gniazdo M.2 Key M) |
| Interfejsy pamięci masowej: | SATA-600 -złącza: 4 x szer. ATA 7 pin PCIe 5.0 -złącza: 1 x M.2 PCIe 4.0 -złącza: 2 x M.2 |
| Cechy RAID: | Technologia AMD RAID Xpert2 |
| Interfejsy: | 1 x LAN (2.5Gigabit Ethernet) 1 x HDMI 1 x DisplayPort 1 x USB 3.2 Gen 2 1 x USB-C 3.2 Gen 2 3 x USB 3.2 Gen 1 3 x USB 2.0 2 x antena 1 x wejście audio - mini jack 1 x wyjście audio - mini jack 1 x mikrofon - mini jack |
| Wewnętrzne interfejsy: | 1 x USB-C 3.2 Gen 2x2 - nagłówek 2 x USB 3.2 Gen 1 - nagłówek 4 x USB 2.0 - nagłówek 1 x szeregowy - nagłówek 1 x dźwięk - nagłówek |
| Złącza zasilania: | Łączówka 24-pin głównego zasilania, złączka ATX12V 8-stykowa, łączówka 4-pin ATX12V |
| Charakterystyka | |
| Typ BIOS: | AMI |
| Cechy BIOSu: | UEFI BIOS, ASUS EZ Flash 3, Tryb ASUS UEFI BIOS EZ |
| Uśpienie / budzenie: | Uaktywnienie z LAN, budzenie PME |
| Cechy harware: | ASUS Enhanced Memory Profile (AEMP), TUF LANGuard, Preboot eXecution Environment (PXE), CrashFree BIOS 3, przycisk BIOS FlashBack, ASUS Aura Sync, ASUS DIGI+ VRM, ASUS EZ DIY, Zabezpieczenie Nadprądowe ASUS, ASUS ProCool, ASUS Q-Design, ASUS SafeDIMM, ASUS SafeSlot, ASUS Stainless Steel Back I/O, ASUS TUF Protection, LED BIOS FlashBack, ESD Guards, radiator M.2, M.2 Q-Latch, PCIe Slot Q-Release, wstępnie zamontowana tarcza I/O, Q-Antenna, Q-Dashboard, Q-DIMM, Q-LED, Q-Slot, konstrukcja radiatora VRM, 8+2+1 Phase Power Design, radiator układu scalonego, Wzmacnianie pamięci AI, 8 Layer PCB |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie: | ASUS Wi-Fi Q-antenna, 1 x opakowanie gumowe M.2, 2 x pakiet wkrętów M.2 SSD, naklejka TUF GAMING |
| Dołączone przewody: | 2 x kabel Serial ATA |
| Dołączone oprogramowanie: | Adobe Creative Cloud (darmowa wersja próbna), Armoury Crate, ASUS AI Advisor, ASUS AURA Creator, ASUS DriverHub, ASUS Fan Xpert 4, ASUS GlideX, ASUS TUF GAMING CPU-Z, Norton 360 dla Graczy, TurboV Core, WinRAR (40 days trial) |
| Zgodność z normami: | DisplayPort 1.4 |
| Szerokość: | 30.5 cm |
| Głębokość: | 24.4 cm |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.