{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Ostatnie sztuki
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 46830120
Kod producenta: 90LM09JK-B01K70
Stan magazynowy: 2 szt.
Kod EAN: 4711387266922
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 36
Waga: 6,10 kg
| Produkt: | |
| Nazwa: | ASUS VU249CFE-B Eye Care Monitor 23.8inch IPS WLED FHD 16:9 100Hz 250cd/m2 1ms HDMI USB Type C Quiet Blue |
| Opis: | ASUS VU249CFE-B - Monitor LED - gaming - 24" (23.8" widoczny) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1300:1 - 1 ms - HDMI, USB-C |
| EAN: | 4711387266922 |
| Gwarancja producenta: | 36 miesięcy, odbiór/zwrot |
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza: | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Klasa energii: | Klasa C |
| Wielkość przekątnej: | 24" |
| Wielkość celownika: | 23.8" |
| Typ panela: | IPS |
| Współczynnik kształtu: | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna: | Full HD (1080p) 1920 x 1080 przy 100 Hz |
| Rozstaw pikseli: | 0.2745 mm |
| Jasność: | 250 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu: | 1300:1 |
| Obsługa kolorów: | 16,7 miliona kolorów (6-bit+FRC) |
| Czas reakcji: | 5 ms (szary-do-szarego), 1 ms (MPRT) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego: | 48 - 100 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego: | 30 - 109 kHz |
| Gaming: | Tak |
| Poziomy kąt widzenia: | 178 |
| Pionowy kąt widzenia: | 178 |
| Powłoka ekranu: | Antyrefleksyjna |
| Technologia podświetlenia: | Podświetlenie LED |
| Języki OSD: | Wegierski, czeski, chorwacki, indonezyjski, tajski, chiński (tradycyjny), chiński (uproszczony), wietnamski, ukraiński, angielski, niemiecki, francuski, włoski, portugalski, Polish, rosyjski, hiszpański, duński, turecki, rumuński, japoński, koreański, Perski |
| Charakterystyka: | HDCP, ASUS Splendid Video Intelligence Technology, Trace Free Technology, ASUS QuickFit Virtual Scale, 5-kierunkowy klawisz nawigacji, ASUS GamePlus, technologia Flicker Free, Technologia Adaptive-Sync, Wybór Temperatury Barwowej, technologia Low Blue Light, 3-stronny bez faset, ASUS Extreme Low Motion Blur Sync, ASUS EyeCare+ Technology, Display Widget, Zmienna Częstotliwość Odświeżania (VRR) |
| Wymiary (szer./głęb./wys.): | 53.92 cm x 18.98 cm x 44.33 cm - z podstawką (najwyższa pozycja) |
| Waga: | 4 kg |
| Złącza | |
| Interfejsy: | HDMI 1.4 USB-C upstream/DisplayPort Tryb Alternatywny (zasilanie do 15 W) Słuchawki |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu: | Wysokość, odchylenie |
| Kąt pochylenia: | -5/20 |
| Interfejs Montażowy VESA: | 75 x 75 mm |
| Różne | |
| Cechy: | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno) |
| Akcesoria w zestawie: | Wkręty, kabel zasilania |
| Zgodność z normami: | VCCI, BSMI, ICES-003, CB, CCC, FCC, RoHS, ISO 9241-307, KCC, WEEE, PSE Mark, cTUVus, MEPS, J-MOSS, CEC, KC, ERP, CEL, RCM, CU, TUV Rheinland Flicker Free Certification, HDCP 1.4, Wietnam - MEPS, TUV Rheinland Low Blue Light (Hardware Solution), FSC Mix |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego: | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.): | 12 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy): | 9.91 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania: | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.): | 0.3 wat |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe: | Z podstawką (najwyższa pozycja) - szerokość: 53.92 cm - głębokość: 18.98 cm - wysokość: 44.33 cm - waga: 4 kg Bez podstawki - szerokość: 53.92 cm - głębokość: 4.65 cm - wysokość: 32.25 cm - waga: 3.5 kg Z podstawką (najniższa pozycja) - szerokość: 53.92 cm - głębokość: 18.98 cm - wysokość: 39.33 cm - waga: 4 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa: | 61.8 cm |
| Głębokość transportowa: | 38.9 cm |
| Wysokość transportowa: | 12.2 cm |
| Waga transportowa: | 6.1 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| EPEAT Compliant: | EPEAT Gold |
| Certyfikat ENERGY STAR: | Tak |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 40 °C |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.