{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Obecnie brak - zapytaj o dostępność
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 4261703
Kod producenta: 90LM07B3-B01470
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4711081101116
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 36
Waga: 5,20 kg
| Produkt: | |
| Nazwa: | ASUS VZ27EHE Eye Care Monitor 27inch FHD IPS 75Hz Adaptive-Sync/FreeSync HDMI Low blue light Ultra-slim |
| Opis: | ASUS VZ27EHE - Monitor LED - 27" - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 75 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1000:1 - 1 ms - HDMI, VGA |
| EAN: | 4711081101116 |
| Gwarancja producenta: | 36 miesięcy |
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza: | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Klasa energii: | Klasa E |
| Wielkość przekątnej: | 27" |
| Technologia Adaptive-Sync: | AMD FreeSync |
| Typ panela: | IPS |
| Współczynnik kształtu: | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna: | Full HD (1080p) 1920 x 1080 przy 75 Hz |
| Rozstaw pikseli: | 0.311 mm |
| Jasność: | 250 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu: | 1000:1 / 100000000:1 (dynamic) |
| Obsługa kolorów: | 16,7 miliony kolorów |
| Czas reakcji: | 1 ms (MPRT) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego: | 48 - 75 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego: | 24 - 83 kHz |
| Poziomy kąt widzenia: | 178 |
| Pionowy kąt widzenia: | 178 |
| Powłoka ekranu: | Antyrefleksyjna |
| Technologia podświetlenia: | Podświetlenie LED |
| Charakterystyka: | HDCP, ASUS Splendid Video Intelligence Technology, Trace Free Technology, ASUS QuickFit Virtual Scale, ASUS GamePlus, technologia Flicker Free, Wybór Temperatury Barwowej, technologia Low Blue Light, technologia Shadow Boost, ASUS EyeCare+ Technology |
| Wymiary (szer./głęb./wys.): | 61.2 cm x 21 cm x 43.4 cm - z podstawką |
| Waga: | 3.6 kg |
| Złącza | |
| Interfejsy: | HDMI VGA Słuchawki |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu: | Odchylenie |
| Kąt pochylenia: | -5/+23 |
| Interfejs Montażowy VESA: | 75 x 75 mm |
| Różne | |
| Cechy: | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno) |
| Dołączone przewody: | 1 x kabel HDMI 1 x kabel VGA |
| Zgodność z normami: | TUV Rheinland Low Blue Light Certification, TUV Rheinland Flicker Free Certification |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego: | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.): | 21 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy): | 19 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania: | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.): | 0.5 wat |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe: | Z podstawką - szerokość: 61.2 cm - głębokość: 21 cm - wysokość: 43.4 cm - waga: 3.6 kg Bez podstawki - szerokość: 61.2 cm - głębokość: 3.9 cm - wysokość: 35.6 cm - waga: 3.2 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa: | 67.8 cm |
| Głębokość transportowa: | 12.4 cm |
| Wysokość transportowa: | 53.2 cm |
| Waga transportowa: | 5.2 kg |
| Standardy ochrony środowiska | |
| Certyfikat TCO: | TCO Certified Displays 8 |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.