{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Produkt: | |
| Nazwa: | ASUS XG27AQDNG 27inch OLED Monitor 2560x1440 QHD 360Hz 450cd/m |
| Opis: | ASUS ROG Strix XG27AQDNG - Monitor OLED - gaming - 27" (26.5" widoczny) - 2560 x 1440 QHD @ 360 Hz - 1000 cd/m² - 1500000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort - czarny |
| EAN: | 4711636206037 |
| Reklamacje: | 36 miesięcy |
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza: | Monitor OLED / Quantum Dot OLED |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej: | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2442713 |
| Klasa energii: | Klasa F |
| Klasa Energetyczna (HDR): | Klasa G |
| Wielkość przekątnej: | 27" |
| Wielkość celownika: | 26.5" |
| Technologia Adaptive-Sync: | NVIDIA G-SYNC Compatible, AMD FreeSync Premium Pro, VESA Adaptive-Sync |
| Wbudowane urządzenia: | Czujnik zbliżeniowy Neo, koncentrator USB 3.2 Generacji 1. |
| Współczynnik kształtu: | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna: | QHD 2560 x 1440 przy 360 Hz |
| Rozstaw pikseli: | 0.229 mm |
| Jasność: | 1000 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu: | 1500000:1 |
| Forma HDR: | HDR10 |
| Certyfikacja HDR: | DisplayHDR 400 True Black |
| Obsługa kolorów: | 1073,7 milionów kolorów (10-bit) |
| Paleta Kolorów: | 99% DCI-P3, 135% sRGB |
| Czas reakcji: | 0,03 ms (szary-do-szarego) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego: | 48 - 360 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego: | 26.20 - 935.48 kHz |
| Gaming: | Tak |
| Poziomy kąt widzenia: | 178 |
| Pionowy kąt widzenia: | 178 |
| Powłoka ekranu: | Antyrefleksyjna |
| Języki OSD: | Chiński (uproszczony), chiński (tradycyjny), chorwacki, czeski, duński, angielski, francuski, niemiecki, wegierski, indonezyjski, włoski, japoński, koreański, Perski, Polish, portugalski, rumuński, rosyjski, hiszpański, tajski, turecki, ukraiński, wietnamski |
| Charakterystyka: | Dokładność odwzorowania kolorów Delta E≤2, HDR (szeroki zakres dynamiki), OLED Care Pro, ASUS Extreme Low Motion Blur Sync, Display Widget, ASUS Aura Sync technology, technologia Flicker-Less, AI Crosshair, AI Shadow Boost, AI Visual, sterowanie proporcjami ekranu, ASUS GamePlus, ASUS GameVisual Technology, Dynamic Crosshair, Dynamic Shadow Boost technology, GameFast Input Technology, technologia Shadow Boost, Variable refresh rate (VRR), Technologia QD-OLED 3. generacji, radiator niestandardowy |
| Kolor: | Czarny |
| Wymiary (szer./głęb./wys.): | 61.11 cm x 16.94 cm x 50.25 cm - z podstawką |
| Waga: | 6.1 kg |
| Złącza | |
| Interfejsy: | 2 x HDMI DisplayPort Słuchawki (mały jack) 2 x USB 3.2 Generacji 1. downstream (typ A) USB 3.2 Generacji 1. upstream (typ B) |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu: | Wysokość, pokrętło, odchylenie, pivot (obrót) |
| Kąt pochylenia: | -5/+20 |
| Kąt obrotu: | 90 |
| Kąt rotacji: | -90/+90 |
| Regulacja wysokości: | 110 mm |
| Interfejs Montażowy VESA: | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy: | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno) |
| Akcesoria w zestawie: | Ściereczka z mikrofibry, kabel zasilania, sakwa ROG, naklejka ROG, uchwyt VESA |
| Dołączone przewody: | 1 x kabel DisplayPort 1 x kabel z USB-A na USB-B |
| Zgodność z normami: | DisplayPort 1.4, TUV Rheinland Flicker Free Certification, TUV Rheinland Low Blue Light (Hardware Solution), FCC, cTUVus, ICES-003, CB, ERP, WEEE, UkrSEPRO, Ukraine Energy Label, CU, CCC, VCCI, RCM, BSMI, J-MOSS, KC, KCC, Wietnam - MEPS, CEL, RoHS |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego: | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.): | 24 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy HDR (tryb Wł.): | 27 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Maksymalny): | 60 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania: | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.): | 0.3 wat |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie: | ASUS DisplayWidget Center |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe: | Z podstawką - szerokość: 61.11 cm - głębokość: 16.94 cm - wysokość: 50.25 cm - waga: 6.1 kg Bez podstawki - szerokość: 61.11 cm - głębokość: 6.65 cm - wysokość: 36.96 cm - waga: 4.1 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa: | 86 cm |
| Głębokość transportowa: | 16.3 cm |
| Wysokość transportowa: | 50 cm |
| Waga transportowa: | 9 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - gwarancja na wypalenie ekranu - 3 lata |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 40 °C |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.