{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Produkt: | |
| Nazwa: | BENQ GW2790 27inch FHD IPS 5ms 100Hz 250cd/m2 2xHDMI DP Speaker |
| Opis: | BenQ GW2790 - Monitor LED - 27" (27" widoczny) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1300:1 - 5 ms - 2xHDMI, DisplayPort - głośnik(i) - czarny |
| EAN: | 4718755093050 |
| Gwarancja producenta: | 36 miesięcy |
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza: | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Klasa energii: | Klasa E |
| Wielkość przekątnej: | 27" |
| Wielkość celownika: | 27" |
| Typ panela: | IPS |
| Współczynnik kształtu: | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna: | Full HD (1080p) 1920 x 1080 przy 100 Hz |
| Pikseli na cal: | 82 |
| Jasność: | 250 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu: | 1300:1 |
| Obsługa kolorów: | 16,7 miliony kolorów |
| Paleta Kolorów: | 99% sRGB |
| Czas reakcji: | 5 ms (szary-do-szarego) |
| Poziomy kąt widzenia: | 178 |
| Pionowy kąt widzenia: | 178 |
| Technologia podświetlenia: | Podświetlenie LED |
| Charakterystyka: | HDCP, technologia Flicker Free, Color Weakness Mode, technologia Low Blue Light Plus, Eye-Care Technology, Brightness Intelligence Technology, tryb ePaper, tryb kodowania, MediaSync |
| Kolor: | Czarny |
| Wymiary (szer./głęb./wys.): | 61.2 cm x 18.2 cm x 44.9 cm - z podstawką |
| Waga: | 5 kg |
| Audio | |
| Typ: | Głośnik(i) - stereo |
| Moc wyjściowa / kanał: | 2 wat |
| Złącza | |
| Interfejsy: | 2 x HDMI DisplayPort 1.2 USB-C Słuchawki |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu: | Odchylenie |
| Kąt pochylenia: | -5/+20 |
| Interfejs Montażowy VESA: | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy: | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno) |
| Zgodność z normami: | TUV Rheinland, HDCP 1.4, Eyesafe Certification |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego: | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe: | AC 100-240 V |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.): | 21 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy): | 25 wat |
| Pobór Mocy (Maksymalny): | 35 wat |
| Zużycie energii w stanie uśpienia: | 0.5 wat |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe: | Z podstawką - szerokość: 61.2 cm - głębokość: 18.2 cm - wysokość: 44.9 cm - waga: 5 kg Bez podstawki - szerokość: 61.2 cm - głębokość: 6.4 cm - wysokość: 38.4 cm - waga: 5 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Waga transportowa: | 6.6 kg |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.