{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Ostatnie sztuki
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 48286659
Kod producenta: 9H.LP8LB.QBE
Stan magazynowy: 3 szt.
Kod EAN: 4718755097577
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 24
Waga: 13,90 kg
| Opis | |
| Monitor BenQ MA270UP oferuje 27-calowy wyświetlacz z podświetleniem LED, zapewniający żywe obrazy o natywnej rozdzielczości 3840 x 2160 i gęstości pikseli 163 PPI. Dzięki obsłudze 1,07 miliarda kolorów i gamie kolorów 99% sRGB monitor ten poprawia każdy szczegół wrażeń wizualnych, od gier po zadania profesjonalne. Funkcja HDR z certyfikatem VESA DisplayHDR 400 zapewnia głębszy kontrast i lepszą jasność, dzięki czemu obrazy są bardziej realistyczne. Monitor został zaprojektowany z myślą o ergonomii, umożliwiając użytkownikom dostosowanie kąta widzenia za pomocą opcji regulacji wysokości, pochylenia, obrotu i obrotu. Ta elastyczność zapewnia komfort podczas długotrwałego użytkowania, dzięki czemu monitor idealnie nadaje się do różnych zastosowań, takich jak praca biurowa, projektowanie i rozrywka. Wyposażony w szeroki wachlarz opcji łączności, w tym HDMI i USB-C, monitor BenQ MA270UP obsługuje wiele różnych urządzeń. Wbudowany hub USB z funkcją USB Power Delivery o mocy do 90 W upraszcza połączenia, a jednocześnie umożliwia ładowanie kompatybilnych urządzeń. Ponadto różne wstępnie ustawione tryby wyświetlania, takie jak tryb gry, tryb ePaper i tryb kina, zaspokajają różne potrzeby użytkowników, dzięki czemu monitor ten jest wszechstronny i nadaje się do każdego zastosowania. Dzięki technologii Flicker-Free i Low Blue Light poprawia on wydajność wizualną i priorytetowo traktuje komfort dla oczu użytkownika, co sprawia, że monitor BenQ MA270UP jest odpowiednim wyborem do długotrwałego użytkowania przy zachowaniu zdrowia oczu. |
|
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | BENQ MA270UP 27inch IPS 4K UHD 450cd/m2 5ms HDMI2.0x2 USB C DP ALT Mode PD 90Q USB Cx3 Speakers Pivot |
| Opis: | BenQ MA270UP - MA Series - monitor LED - 27" - 3840 x 2160 4K UHD (2160p) @ 60 Hz - IPS - 450 cd/m² - 1200:1 - DisplayHDR 400 - 5 ms - 2xHDMI, USB-C - głośnik(i) |
| EAN: | 4718755097577 |
| Reklamacje: | 24 miesiące |
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza: | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej: | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2458157 |
| Klasa energii: | Klasa F |
| Klasa Energetyczna (HDR): | Klasa G |
| Wielkość przekątnej: | 27" |
| Wbudowane urządzenia: | Koncentrator USB 3.2 Gen 1/USB-C |
| Zasilanie USB: | 90 wat |
| Typ panela: | IPS |
| Współczynnik kształtu: | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna: | 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 przy 60 Hz |
| Rozstaw pikseli: | 0.1557 mm |
| Pikseli na cal: | 163 |
| Jasność: | 450 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu: | 1200:1 |
| Forma HDR: | HDR10 |
| Certyfikacja HDR: | DisplayHDR 400 |
| Obsługa kolorów: | 1,07 miliarda kolorów |
| Paleta Kolorów: | 99% sRGB, 95% P3 |
| Czas reakcji: | 5 ms (szary-do-szarego) |
| Poziomy kąt widzenia: | 178 |
| Pionowy kąt widzenia: | 178 |
| Powłoka ekranu: | Nano połysk |
| Technologia podświetlenia: | Podświetlenie LED |
| Temperatura koloru: | 9300K, 5000K, 6500K |
| Języki OSD: | Wegierski, czeski, chiński (tradycyjny), chiński (uproszczony), angielski, niemiecki, francuski, włoski, portugalski, Polish, szwedzki, rosyjski, hiszpański, duński, arabski, rumuński, japoński, koreański, bułgarski, grecki, ukraiński |
| Charakterystyka: | Display P3 Mode, sRGB Mode, M-book Mode, tryb gry, tryb ePaper, Cinema Mode, technologia Advanced Motion Accelerator (AMA), technologia Flicker Free, technologia Low Blue Light, Color Weakness Mode, Optymalizator wizualny, Auto Pivot, ICCsync |
| Wymiary (szer./głęb./wys.): | 61.38 cm x 22.02 cm x 56.01 cm - z podpórką (orientacja pozioma) |
| Waga: | 8.2 kg |
| Audio | |
| Typ: | Głośnik(i) - stereo |
| Moc wyjściowa / kanał: | 3 wat |
| Złącza | |
| Interfejsy: | 2 x HDMI USB-C (DisplayPort Alt Mode, dane, zasilanie do 90 W) 2 x USB 3.2 Generacji 1. downstream (zasilanie do 7,5 W) USB-C 3.2 Generacji 1. downstream (zasilanie do 15 W) Złącze słuchawkowe (mały jack) |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu: | Wysokość, pivot (obrót), pokrętło, odchylenie |
| Kąt pochylenia: | -5/+20 |
| Kąt obrotu: | 30 |
| Kąt rotacji: | 90 |
| Regulacja wysokości: | 115 mm |
| Interfejs Montażowy VESA: | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Dołączone przewody: | 1 x kabel HDMI 1 x kabel USB-C |
| Zgodność z normami: | HDCP 2.2, TUV Rheinland Eye Comfort Certification 3.0, TUV Rheinland Flicker Free Certification, TUV Rheinland Low Blue Light (Software Solution) |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe: | AC 100-240 V |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.): | 26 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy HDR (tryb Wł.): | 45 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy): | 40 wat |
| Pobór Mocy (Maksymalny): | 220 wat |
| Zużycie energii w stanie uśpienia: | 0.5 wat |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie: | Display Quikit, Display Pilot 2 |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe: | Z podpórką (orientacja pozioma) - szerokość: 61.38 cm - głębokość: 22.02 cm - wysokość: 56.01 cm - waga: 8.2 kg Z podstawą (orientacja pozioma, najniższa pozycja) - szerokość: 61.38 cm - głębokość: 22.02 cm - wysokość: 44.51 cm - waga: 8.2 kg Z podpórką (orientacja pionowa) - szerokość: 36.77 cm - głębokość: 22.02 cm - wysokość: 68.93 cm - waga: 8.2 kg Bez podstawki - szerokość: 61.38 cm - głębokość: 8.35 cm - wysokość: 36.77 cm - waga: 5.14 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat ENERGY STAR: | Tak |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 3 lata |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.